Pierwsze szczegóły o 3. sezonie Wiedźmina. “To będzie sezon idealny”

serial Wiedźmin - Geralt i Ciri
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Choć serial Wiedźmin dopiero doczekał się premiery 2. sezonu, już pojawiają się informacje o kolejnej odsłonie. O produkcji opowiedziała Lauren Hissrich.

Producentka serialu potwierdziła niedawne wzmianki Freyi Allan o tym, że scenariusze odcinków 3. sezonu są już gotowe. W rozmowie z portalem Tech Radar, przeprowadzonej na początku grudnia, zdradziła również, jak będą wyglądać następne etapy pracy nad nową odsłoną:

“To nasz ostatni tydzień w pokoju scenarzystów. Prawie ukończyliśmy scenariusze i są świetne. Jestem bardzo podekscytowana tym, jak ten sezon się rozwija, bo będzie bazował na mojej ulubionej części sagi, czyli Czasie pogardy. Myślę, że 1. i 2. sezon stanowią wstęp do wszystkich wielkich rzeczy, które dopiero się wydarzą. Proces kreatywny tak naprawdę dopiero się zaczyna. Mamy scenariusze, sprowadzimy z powrotem reżyserów i aktorów, i dopiero będziemy zagłębiać się w sezon, żeby był idealny.”

Tymczasem serial Wiedźmin przeżywa na nowo wzrost popularności. 2. sezon jest oceniany znacznie lepiej niż początkowa odsłona produkcji. Tytuł chwali nawet sam Andrzej Sapkowski, co stanowi duże wyróżnienie. Jeśli 3. sezon serialu rzeczywiście ma być jeszcze lepszy, zapowiada się naprawdę doskonałe widowisko. Niestety jak na razie nie wiadomo, kiedy nowa odsłona mogłaby trafić na platformę Netflix. Jeśli producenci zachowają dwuletnie okienko pomiędzy sezonami, kolejnych odcinków moglibyśmy się spodziewać pod koniec 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie