Alan Ritchson wraca na plan. Zdjęcia do 2. sezonu Reachera ruszają już niedługo

Serial Reacher - już niedługo ruszają zdjęcia do drugiego sezonu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Reacher już niedługo startuje z drugim sezonem. Ujawniono już, kiedy aktorzy i ekipa znajdą się na planie nowych odcinków.

Jak podaje portal Collider, pod koniec września startują zdjęcia do dalszych odcinków.

W kolejnym sezonie powróci oczywiście Alan Ritchson, lecz w obsadzie znalazło się znacznie więcej nazwisk. Na ekranach pojawią się: Serinda Swan, Ferdinand Kingsley, Rory Cochrane, Domenick Lombardozzi, Luke Bilyk, Dean McKenzie, Edsson Morales, Andres Collantes, Shannon Kook-Chun, Ty Victor Olsson, Josh Blacker, a także Al Sapienza. Powróci też Maria Sten jako przyjaciółka tytułowego bohatera; niestety większości postaci znanych z pierwszego sezonu zabraknie, jako że kolejna odsłona przeniesie na ekran zupełnie inną część cyklu powieściowego.

Jak się okazuje, serial nie będzie adaptował poszczególnych powieści Lee Childa w kolejności ich wydawania. Drugi sezon skupi się na wydarzeniach opisanych w 11. tomie serii, zatytułowanym Bad Luck and Trouble. W polskim wydaniu powieść nosiła tytuł Elita zabójców.

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy serial Reacher ze swoim drugim sezonem powróci na platformę Amazon Prime Video. Przewiduje się, że premiera nowych odcinków nastąpi w przyszłym roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie