Wyciekł zwiastun serialu Fallout. Amazon przedstawia pierwsze konkrety

Serial Fallout - 1. odcinek obejrzycie za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Orientacyjna data premiery, a także miejsce akcji serialu Fallout zostały ujawnione przez Amazon. Co więcej, do sieci wyciekł zwiastun produkcji.

Wygląda na to, że nie tylko PlayStation jest zajęte przenoszeniem swoich marek na filmy i seriale. Amazon pracuje nad serialem Fallout, o czym wiemy od dawna. W sieci pojawiały się zdjęcia z planu i mniej lub bardziej sensowne przecieki. Teraz jednak jest konkret, bo w końcu mamy zwiastun. Nagrany butem, w tragicznej jakości, ale jest. I wiecie co? Wygląda nieźle!

Serial Fallout na pierwszych materiałach – data premiery, fabuła, miejsce akcji

Zacznijmy może od tego, co wiemy na 100%. Wiemy, że akcja serialu Fallout będzie toczyć się w postapokaliptycznym Los Angeles, gdzie “spełniają się wszystkie marzenia”. Brzmi ambitnie i klasycznie dla serii, nie powinniśmy brać tych zapewnień dla siebie samych. Z obrazku opublikowanego w social mediach wynika, że główny akcent postawiony zostanie na kryptę numer 33.

Niestety, w grach ani w innych materiałach związanych z marką Fallout nie było do tej pory mowy o tym konkretnym schronie. Dlatego też ciężko zgadywać, czy to zwykły schron przed bombami atomowymi, który faktycznie pełnił taką funkcję, czy też makabryczne pole do przeprowadzania tajemniczych eksperymentów na zagarniętych tam ludziach.

Sytuację niejako wyjaśnia zwiastun serialu. Widać na nim co najmniej trzy postacie w klasycznych dla serii skafandrach, wychodzących z krypty. Nie spodziewajcie się jednak materiału wysokiej jakości. Drobny teaser serialu został wyświetlony po pokazie Starfield na Gamescomie 2023. Ludzie mieli nie nagrywać nic i zachować to dla siebie, ale oczywiście ktoś się nie posłuchał.

Jakość pozostawia więc wiele do życzenia, ale da się dojrzeć parę klasycznych elementów serii. Są skafandry, latające pojazdy, jakiś (najpewniej) ghoul i, rzecz jasna, wybuch atomowy. Na razie musi to nam wystarczyć, ale z pewnością niebawem dostaniemy więcej informacji o produkcji. Serial Fallout ma zadebiutować na Amazon Prime Video już w 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie