Serial Fallout z nowymi materiałami. Klimat wylewa się z ekranu

Serial Fallout
Newsy Seriale

Serial Fallout produkcji Amazona zmierza do nas wielkimi krokami, a w sieci pojawiło się sporo ciekawych materiałów dotyczących tego obrazu. Twórcy udostępnili krótkie wideo, a także klimatyczne plakaty. Te przedstawiają trzech głównych bohaterów i zostały utrzymane w specyficznej, znanej nam charakterystyce.

Serial Fallout — garść nowych materiałów w internecie

Seria gier Fallout to kolejna marka, która otrzyma swoją ekranizację spod skrzydeł dużej wytwórni. Wcześniej mogliśmy oglądać m.in. serial The Last Of Us autorstwa HBO, a teraz przyszedł czas na produkcję od Amazona. Już pierwsze materiały pokazywały, że twórcy poważnie podeszli do interpretacji oryginalnych zasobów źródłowych tak, aby fani gier poczuli się jak w domu.

Zobacz też: Fallout 76 nadal popularny

Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie nowych rzecz. Na pierwszy ogień idą plakaty. Pojawiły się 3, a każdy z nich przedstawia innego bohatera, którego historię poznamy na przestrzeni 8 odcinków pierwszego sezonu. Są nimi Lucy, mieszkanka krypty 33, której ojciec jest jej nadzorcą, Maximus (członek Bractwa Stali) oraz ghoul-kowboj:

Serial Fallout otrzymał też kilka materiałów wideo. Te pojawiły się m.in. na platformie X (dawniej Twitter):

Chcecie poznać Hanka, nadzorcę Krypty 33? Oto on! Choć nie mieszkacie w krypcie, to i tak ma wam coś do powiedzenia:

Premiera serialu Fallout na Amazon Prime zaplanowana jest na 12 kwietnia, składać się będzie z ośmiu odcinków. W obsadzie serialu znajdą się Ella Purnell, Walton Goggins, Aaron Moten, Xelia Mendes-Jones oraz Kyle MacLachlan. Purnell wcieli się w postać Lucy, optymistycznej mieszkanki schronu o amerykańskim duchu, która musi stawić czoła wyzwaniom nowego, nieznanego świata pełnego mutantów i ghuli.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie