Elden Ring bez jednego z konkurentów w walce o GOTY. Nowa Zelda opóźniona

Sequel The Legend of Zelda_ Breath of the Wild opóźniony, cover art Elden Ring
Switch

Wielu graczy uważało, że jedynie sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie mógł zagrozić pozyskaniu tytułu GOTY przez Elden Ring. Kolejna odsłona Linka jednak nie powalczy w tym roku o to miano.

Na oficjalnym kanale Nintendo na platformie YouTube zamieszczono dziś krótki filmik z dość przykrą informacją na temat nowej Zeldy. Ta miała ukazać się jeszcze pod koniec tego roku. Jak wynika z dzisiejszego ogłoszenia, wyczekiwany sequel pojawi się dopiero na wiosnę 2023 roku.

By lekko załagodzić sytuację, Big N zaprezentowało kilka sekund nowych ujęć z opóźnionej produkcji. Nie tylko sam Link uległ lekkiej zmianie, ponieważ i Master Sword wygląda nieco inaczej. Śmiało można założyć, że wraz z nowym wizerunkiem wiążą się nowe moce tego jednego z najbardziej kultowych mieczy. Ten w obecnej formie wygląda, jakby przeleżał kilka lat na dnie oceanu i oblepiły go pąkle.

Niestety, nic innego nie zauważyłem na powyższym wideo, co byłoby warte dodatkowo uwagi. Znając jednak fanów gier o Linku, jeszcze dziś w sieci pojawią się szczegółowe analizy każdej klatki z pokazanej rozgrywki.

Sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild wyjdzie tylko i wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Poprzednia odsłona ukazała się także na konsoli Wii U, jednakże m.in. z powodu braku wsparcia wymienionego sprzętu omawiana gra się na nim nie ukaże.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie