Senran Kagura Burst wkrótce w Europie. Bez cenzury

Senran Kagura Burst wkrótce w Europie. Bez cenzury
Newsy PlanetaTV
Senran-Kagura-Burst-(1)Już okładka udowadnia, że gra nie zostanie pozbawiona kontrowersyjnych treści, którymi cała ocieka.
Wielbiona przez Japończyków Senran Kagura zadebiutuje na Starym Kontynencie już 27 lutego. Zagrają jedynie posiadacze Nintendo 3DS. W chwili premiery gra pojawi się w dystrybucji cyfrowej, w eShopie. Następnego dnia na sklepowe półki wskoczy wersja pudełkowa. Okładka europejskiego wydania Senran Kagura Burst zdaje się potwierdzać obietnicę wydawcy, zgodnie z którą mamy otrzymać grę bez żadnych cenzorskich sztuczek. No tak... widać, że przedstawiona na niej panna nie chowa swoich wdzięków pod grubym płaszczem. Senran-Kagura-Burst-(2) Przypominamy, że gra zadebiutowała w kraju Kwitnącej Wiśni już dwa lata temu. Japończycy na tyle ją polubili, że stała się przyczynkiem do licznych adaptacji w mandze oraz anime.

Najpierw trailer, na którym bohaterki miło gawędzą...

...a teraz kilka minut akcji (z japońskiej wersji gry)

Senran Kagura Burst to slasher, w którym znajdziemy również elementy przygodowe oraz visual nowel. Podczas oryginalnej kampanii śledzimy losy pięciu bohaterek uczęszczających do tajnej akademii, szkolącej wojowniczki ninja. Europejczycy dostaną jednak niespodziankę - zupełnie nową kampanię, dublującą czas rozgrywki. Zadowoleni?
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie