Senran Kagura Burst wkrótce w Europie. Bez cenzury

Już okładka udowadnia, że gra nie zostanie pozbawiona kontrowersyjnych treści, którymi cała ocieka.

Wielbiona przez Japończyków Senran Kagura zadebiutuje na Starym Kontynencie już 27 lutego. Zagrają jedynie posiadacze Nintendo 3DS. W chwili premiery gra pojawi się w dystrybucji cyfrowej, w eShopie. Następnego dnia na sklepowe półki wskoczy wersja pudełkowa.


Okładka europejskiego wydania Senran Kagura Burst zdaje się potwierdzać obietnicę wydawcy, zgodnie z którą mamy otrzymać grę bez żadnych cenzorskich sztuczek. No tak… widać, że przedstawiona na niej panna nie chowa swoich wdzięków pod grubym płaszczem.

Senran-Kagura-Burst-(2)

Przypominamy, że gra zadebiutowała w kraju Kwitnącej Wiśni już dwa lata temu. Japończycy na tyle ją polubili, że stała się przyczynkiem do licznych adaptacji w mandze oraz anime.

Najpierw trailer, na którym bohaterki miło gawędzą…

…a teraz kilka minut akcji (z japońskiej wersji gry)


Senran Kagura Burst to slasher, w którym znajdziemy również elementy przygodowe oraz visual nowel. Podczas oryginalnej kampanii śledzimy losy pięciu bohaterek uczęszczających do tajnej akademii, szkolącej wojowniczki ninja. Europejczycy dostaną jednak niespodziankę – zupełnie nową kampanię, dublującą czas rozgrywki. Zadowoleni?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet