Seks w Cyberpunk 2077 zobaczysz tylko na własne oczy

Studio CD Projekt RED zamierza pokazać sceny seksu w Cyberpunk 2077 z perspektywy FPP, czyli całkowicie inaczej, niż miało to miejsce w grze Wiedźmin 3.

Polski deweloper zamierza pokazać scenki przerywnikowe w Cyberpunk 2077 wykorzystując perspektywę FPP – wynika z wymiany zdań pomiędzy jednym z fanów a studiem CD Projekt RED.

Twórcy gry tłumaczą, że zdecydowali się ostatecznie na taki krok, by pogłębić immersję. Kiedy gracz dopytał, czy również seks w Cyberpunk 2077 będzie z oczu postaci, REDzi odpowiedzieli: Tak samo.

Dostaniemy zatem całkowicie inne spojrzenie na sceny seksu niż w Wiedźminie 3, gdzie mogliśmy oglądać nagie ciała z perspektywy trzeciej osoby. Z pewnością takie rozwiązanie wpłynie na większą intymność łóżkowych igraszek, lecz czy spodoba się wszystkim fanom? Czekamy na Wasze opinie!

Sceny seksu w Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – romansowanie na całego

Studio CD Projekt RED już dawno wspominało, że CP 2077 umożliwi nam romansowanie w Cyberpunk 2077. Paweł Sasko, projektant misji dla Cyberpunk 2077, wspomniał już rok temu, że otrzymamy o wiele więcej miłosnych opcji niż w Wiedźminie 3.

– Oczywiście gracze będą mieć o wiele więcej opcji romansowych niż tylko heteroseksualne, jak w Wiedźminie – zaznacza deweloper. – Geralt był z góry zdefiniowanym bohaterem, który interesował się tylko kobietami – dodaje. Podobnie jak w Wiedźminie 3, tak i w Cyberpunk 2077 z romansami mają być powiązane misje poboczne.

Przypominamy, że na początku zabawy z cyberpunk 2077 gracze sami stworzą swoją postać, wybierając nie tylko płeć, lecz również preferencje seksualne. Nasz bohater/bohaterka będzie mógł nawiązywać z postaciami niezależnymi długotrwałe relacje, lecz również wdawać się w szybkie i przelotne romanse.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Zagramy na PCPS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.