Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sega Game Gear Micro – zapowiedziano konsolę z… lupą

Od kilku lat panuje swoista moda na wydawanie starych konsol w nowych wersjach, z dopiskiem Mini. Zaczyna się to robić trochę nudne, więc Sega proponuje coś innego. Konsolę z ekranem o przekątnej 1,15 cala. Oto Sega Game Gear Micro.

Sega obchodzi 60 lat i z tej okazji szykuje naprawdę ciekawy, a może raczej ciekawostkowy, sprzęcik. Sega Game Gear Micro to prawdziwe maleństwo, które posiada ekran 1,15 cala i żeby nie nadwyrężyć sobie oczu, będzie można dokupić sobie do konsoli dedykowaną lupę.

Data premiery Sega Game Gear Micro została wyznaczona na 6 października w Japonii i nie wiadomo, czy mikrus pojawi się również na Zachodzie.

Sega Game Gear Micro

Konsola będzie sprzedawana, w przeliczeniu na naszą walutę, za około 180 zł i będzie dostępna w czterech wariantach kolorystycznych. Sprzęt posiada cztery wgrane gry i co ciekawe, w zależności od koloru, będą to inne tytuły. W sumie mamy więc 16 gier, tyle że trzeba wydać około 720 zł na cztery konsolki, by we wszystkie zagrać. Takie zagranie…

Sega Game Gear Micro – lupa do konsoli.

Jest jeszcze inna opcja – Sega ma sprzedawać pakiet 4 konsol + lupę powiększającą za około 980 zł.

Wymiary Sega Game Gear Micro to 80mm x 43mm x 20mm. Konsolę można ładować przez USB, jednak – za co szacunek – będzie możliwość zasilania sprzętu dwoma bateriami AAA.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się