Secret Service – legendarny magazyn o grach powróci na rynek!

Pamiętam, jak w 2001 roku usłyszałem w kiosku: Secret Service nie będzie już przywożony.

Wtedy bowiem pokazał się na rynku ostatni, 95 numer pisma. Zakończenie działalności magazynu było dramatem nie tylko dla załogi, która go tworzyła, lecz również dla setek graczy. Szkoda, że nie doczekaliśmy choćby setnego wydania.


Teraz jest na to szansa! Reaktywacja Secret Service nadchodzi! – Wracamy bo musimy, bo wiemy, że wielu od lat na nas czeka! Są z nami Piotr Mańkowski, czyli Micz – nowy Redaktor Naczelny, Waldemar Nowak, czyli Pegaz Ass – Dyrektor Artystyczny… Ale to dopiero początek. Bądźcie z nami, wkrótce kolejne informacje! Ehhh, ten zapach papieru o poranku! – czytamy na oficjalnym profilu pisma w serwisie społecznościowym Facebook.

Choć komunikat krótki, zapewne ucieszy niejednego z Was. No i wiadomo, że twórcy legendarnego Secret Service nie rezygnują z wersji papierowej.

secret-service
Okładka pierwszego numeru Secret Service.

Piotr Mańkowski przyznał w rozmowie z Cdp.pl, że oprócz recenzji będzie dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe, no i felietony pióra branżowych maestrów.

Magazyn dostanie również świeży layout. Miejmy nadzieję, że równie dobry, jak ten sprzed lat.

Secret Service – polski miesięcznik o grach komputerowych i konsolowych. Pojawił się na rynku w 1993 roku, pożegnał się z nami w 2001 roku, po 95 numerach. Pomysłodawcami i założycielami pisma byli Marcin Martinez Przasnyski i Waldemar Pegaz Ass Nowak. Wcześniej panowie byli znani z równie znanego na początku lat 90. Top Secret.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Zombie

    Tak, w końcu jakaś konkretna konkurencja dla CDA (mam nadzieję). Pierwszy numer kupię na pewno, zobaczymy czy będzie ciekawie czy zostanie tylko nazwa.

6 Shares
Share6
+1
Tweet