Seasons of Heaven na Nintendo Switch pierwszy raz w ruchu

Seasons of Heaven na Nintendo Switch pierwszy raz w ruchu
Filmiki z gier Newsy Switch

Niezależne studio Any Arts Production zapowiedziało w zeszłym tygodniu survivalową grę Seasons of Heaven, która zostanie wydana jedynie na konsoli Nintendo Switch.

Dotychczas mogliśmy zobaczyć jedynie screeny i grafiki koncepcyjne z projektu, lecz dzisiaj mamy dla Was pierwszy teaser, zwiastujący nadejście pełnego trailera. Ten zobaczymy jeszcze przed świętami, 19 grudnia.

Dajcie znać, jak podoba się Wam klimat tytułu, który ma śmigać na Unreal Engine 4.

Seasons of Heaven – apokalipsa ekskluzywnie na Nintendo Switch

Francuskie studio niezależne Any Arts Production zapowiedziało właśnie grę przygodową Seasons of Heaven, która zostanie wydana jako ekskluzywny tytuł na konsolę Nintendo Switch. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja zadebiutuje na rynku.

Odpalając Seasons of Heaven zostaniemy wrzuceni do postapokaliptycznego i niegościnnego świata, w którym grupa ocalałych ludzi walczy o przetrwanie. Gracz wcieli się w chłopca imieniem Yannie, który cierpi na zespół Aspergera. Co ciekawe, w niektórych fragmentach gry pokierujemy również towarzyszem malca, psem wabiącym się Ani. Mamy zatem dwóch bohaterów i dwa odmienne sposoby rozgrywki.

Seasons of Heaven powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 4 i jak możecie zobaczyć na poniższych screenach (plus grafiki koncepcyjne), tytuł prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Pierwsze materiały z gry oraz szczegóły opublikował serwis Gameblog.fr i to na razie wszystko, co wiemy o nadchodzącej grze. Więcej konkretów mamy poznać już niebawem.

 

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie