Scarlett Johansson zaangażowana w nowy projekt Marvela

Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa w Iron Man 2
Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, ujawnił, że Scarlett Johansson bierze udział w kolejnym, lecz nieznanym jeszcze projekcie wytwórni.

Feige podał informację podczas wręczenie aktorce nagrody American Cinematheque. Zauważył również, że Johansson współpracuje z Marvelem już bardzo długo. W roli Natashy Romanoff zadebiutowała bowiem w 2010 roku w filmie Iron Man 2:

„Scarlett wspiera MCU talentem i pozycją od ponad dekady. Jestem bardzo wdzięczny za to, że zdecydowała się przez tyle lat odgrywać tu kluczową rolę. Praca z nią należy do niezapomnianych i najbardziej satysfakcjonujących w mojej karierze.”

– powiedział szef Marvel Studios.

Scarlett Johansson, która była już producentką wykonawczą Czarnej wdowy, tutaj także wesprze ekipę w procesie produkcji. Jak na razie wiadomo jedynie, że projekt nie jest związany z postacią Natashy Romanoff.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie