Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa w Iron Man 2

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Scarlett Johansson zaangażowana w nowy projekt Marvela

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, ujawnił, że Scarlett Johansson bierze udział w kolejnym, lecz nieznanym jeszcze projekcie wytwórni.

Feige podał informację podczas wręczenie aktorce nagrody American Cinematheque. Zauważył również, że Johansson współpracuje z Marvelem już bardzo długo. W roli Natashy Romanoff zadebiutowała bowiem w 2010 roku w filmie Iron Man 2:

„Scarlett wspiera MCU talentem i pozycją od ponad dekady. Jestem bardzo wdzięczny za to, że zdecydowała się przez tyle lat odgrywać tu kluczową rolę. Praca z nią należy do niezapomnianych i najbardziej satysfakcjonujących w mojej karierze.”

– powiedział szef Marvel Studios.

Scarlett Johansson, która była już producentką wykonawczą Czarnej wdowy, tutaj także wesprze ekipę w procesie produkcji. Jak na razie wiadomo jedynie, że projekt nie jest związany z postacią Natashy Romanoff.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%