Samuel L. Jackson o przyszłych występach jako Nick Fury: „Trzy tytuły za jednym podejściem”

Samuel L. Jackson jako Nick Fury w Avengers
Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Samuel L. Jackson w ostatnim czasie dużo opowiada o nadchodzących projektach. Wiadomo już, gdzie jeszcze zobaczymy Nicka Fury’ego.

Tym razem jednak nie wypowiedział się na temat kolegów z planu, a jedynie zdradził, w jakich projektach pojawi się jego własny bohater. Okazuje się bowiem, że Samuel L. Jackson jako Nick Fury będzie obecny nie tylko w Secret Invasion czy potwierdzonym już wcześniej The Marvels:

„Wiecie, to trochę dziwne, kiedy ktoś mówi, że zamierza dać ci umowę na dziewięć produkcji. Zaczynasz się zastanawiać: <<Jak długo muszę jeszcze żyć, żeby nakręcić dziewięć produkcji?>> To dlatego, że kiedyś nakręcenie filmu trwało długo. Nadal trwa, ale teraz ludzie robią dwa czy trzy filmy jednocześnie. W uniwersum Marvela… to pokręcone.

Ostatnio byłem w Londynie. Kręciliśmy Ant-Man i Osa: Quantumania i The Marvels, szykowaliśmy się do Secret Invasion. Czyli były trzy tytuły za jednym podejściem. Byłem bardzo zabiegany.”

– zdradził Jackson w podcaście Happy Sad Confused.

Obecność Fury’ego w kontynuacji Ant-Mana jest rzeczywiście zaskoczeniem; do tej pory nie było żadnych informacji na ten temat. Taki zabieg twórców związanych z MCU czyni jednak 4. fazę znacznie ciekawszą.

Nick Fury wykreowany przez Jacksona jest ważną częścią Marvel Cinematic Universe już od jego pierwszej fazy. Postać pojawiła się już w 13 produkcjach, wliczając w to seriale Agenci T.A.R.C.Z.Y. oraz What If…? – choć w ostatnim przypadku oczywiście w wersji animowanej. Trzy kolejne projekty będą zatem świetnym dopełnieniem przygody aktora z uniwersum Marvela.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie