Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 – jest pierwszy oficjalny zwiastun z gry

Kolejną produkcją, jaką dane nam było zobaczyć podczas Xbox Games Showcase, jest S.T.A.L.K.E.R. 2. Gra zadebiutuje na PC i Xboksie Series X.

Ujawniono pierwszy oficjalny zwiastun z gry. Materiał jest bardzo klimatyczny, ale nie pokazuje wiele. Na gameplay przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać. Zawsze jednak lepszy zwiastun niż grafiki koncepcyjne – a tylko na to fani serii mogli liczyć do tej pory.

Nie ujawniono jeszcze daty premiery produkcji. Wiemy, że w dniu premiery tytuł będzie exclusive’m dla PC i Xboksa Series X. Produkcję znajdziemy też w usłudze Xbox Game Pass.

S.T.A.L.K.E.R. doczekał się do tej pory trzech odsłon. Akcja serii ma miejsce na fikcyjnych obszarach wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu zwanych Zoną. Po wybuchu reaktora na terenie Zony zaczęły pojawiać się cenne artefakty, które przyciągają ludzi zwanych stalkerami. Odkrywamy tajemnice obszaru i walczymy z mutantami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się