Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 – jest pierwszy oficjalny screen z gry

Wielu graczy czeka na powrót serii S.T.A.L.K.E.R., lecz deweloperzy odpowiedzialni za grę nie są jeszcze gotowi na prezentację. Pierwszy screen jednak pokazali.

Studio GSC GameWorld opublikowało właśnie pierwszy oficjalny zrzut ekranu z gry S.T.A.L.K.E.R. 2 (dzięki DSO Gaming). Screen zobaczycie na końcu tej wiadomości, a zanim do niego przejdziemy, warto przypomnieć co nieco o samej grze, choć nie jest tego za dużo.

S.T.A.L.K.E.R. 2 powstaje na Unreal Engine 4 i nie wiemy jeszcze, na jakich platformach pojawi się gra (pewniakiem jest PC). Twórcy gry zapewniają, że użycie wspomnianego silnika jest dobrym krokiem: technologia korzystnie wpłynie na wygląd produkcji, a co więcej, ułatwi także robotę fanom, którzy będą zainteresowani tworzeniem modyfikacji do gry.

Główną inspiracją dla powstającej „dwójki” jest oryginalna trylogia (Shadow of Chernobyl, Clear Sky i Call of Pripyat). Deweloperzy obiecują najbardziej ambitną grę, jaką dotychczas wykonali, a jej wyróżnikiem ma być niesamowity klimat.

Mały przedsmak zony możemy poczuć odpalając utwór na oficjalnej stronie S.T.A.L.K.E.R. 2. Jeśli chcecie posłuchać muzyczki, zajrzyjcie pod ten adres (w prawym dolnym rogu witryny należy kliknąć Play).

S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%