Nowy zwiastun STALKER 2. Twórcy potwierdzają datę premiery

STALKER 2
Newsy PC Xbox Series

STALKER 2 nie ma łatwo, a przynajmniej nie mają jego twórcy. Mimo bardzo trudnej sytuacji związanej z konfliktem za naszą wschodnią granicą gra powstaje i właśnie otrzymała nowy zwiastun. Ten został opublikowany w ramach odbywającej się imprezy Xbox Games Showcase 2024. Trailer zawiera fragmenty rozgrywki, a także najważniejsze, czyli potwierdzenie daty premiery.

STALKER 2 na nowym zwiastunie

Impreza Xbox Games Showcase 2024 okazała się być strzałem w dziesiątkę, a jako gracze mogliśmy zobaczyć masę spektakularnych zapowiedzi, trailerów i nie tylko. Słowem — jest na co czekać, a sam Microsoft pokazał choćby nowego Xboksa. Nie zabrakło też gry STALKER 2, która stanowić będzie bezwzględnie jedną z najciekawszych premier tego roku, która przy okazji będzie dostępna jedynie na konsole Microsoftu i pecety.

Najnowszy trailer możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też: Co jest nie tak z Hellblade 2?

Wisienką na torcie okazuje się być potwierdzenie daty premiery. STALKER 2 ukaże się na rynku już 5 września, co z pewnością uspokoi niedowiarków wątpiących w ogłoszoną wcześniej datę premiery. Gra odnotowywała już poślizgi, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem premiera będzie mieć miejsce bez opóźnień. Gry nie zabraknie w abonamencie Xbox Game Pass już na premierę. Tytuł ogramy w ten sposób zarówno na pecetach, jak i konsolach.

Pozostaje czekać!

Źródło: YouTube

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie