Runner3 zapowiedziane, CommanderVideo i seria BIT.TRIP powraca!

Runner3 zapowiedziane, CommanderVideo i seria BIT.TRIP powraca!
Filmiki z gier Newsy

Mamy pierwszy teaser projektu.

Gry z cyklu BIT.TRIP dają naprawdę sporo radości z zabawy, choć opierają się na banalnym schemacie – nasz bohater biegnie ku prawej krawędzi ekranu, a my jedynie pomagamy mu przeżyć, podskakując, blokując, wślizgując czy uderzając. Jeśli refleks zawiedzie, rozpoczynamy od początku. Na najprostszych poziomach trudności rozgrywka jest wręcz relaksująca, na trudniejszych trzeba mieć z kolei trochę cierpliwości i wytrwałości. Jak będzie z najnowszą odsłoną?

Runner3 ma wprowadzić małą zmianę polegająca na tym, że nie tylko hardcore’owi gracze będą nagradzani nowymi strojami i innymi bonusami. Twórcy gry podkreślają, że przy nadchodzącej odsłonie serii BIT.TRIP wszyscy mają się bawić równie dobrze niezależnie od tego, na jakim poziomie trudności zagrają. Deweloperzy dodają, że zamierzają korzystać z opinii graczy przy takich szczegółach produkcji jak nazwy poziomów czy bonusy (np. stroje), które odblokujemy podczas rozgrywki.

Póki co, dostaliśmy jedynie krótki teaser Runner3 oraz jedną grafikę. Jak widzicie sami – CommanderVideo powraca i dosiądzie nawet rakiety. W grze usłyszymy znajome dźwięki (muzyka to naprawdę mocna strona serii BIT.TRIP) a premiera tytułu nastąpi w 2017 roku. Platformy docelowe? Na razie cisza w tej sprawie. Spodziewamy się jednak, że podobnie jak poprzednia odsłona (Runner2: Future Legend of Rhythm Alien), tak i ta nadchodząca zawita na Nintendo, PlayStation, PC, urządzenia przenośne i dodatkowo zaszczyci sprzęt Microsoftu.

Zapraszamy na teaser Runner3, a zaraz pod nim przypominamy trailer dwójki.

Tak wygląda Runner2

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia