Rozpoczęły się otwarte testy gry Magicka: Wizard Wars

Produkcję można pobrać ze Steam bez żadnych opłat.

W sytuacji gdybyśmy chcieli zyskać na starcie potężne przedmioty oraz wirtualną gotówkę, możemy zdecydować się na zakup konkretnego pakietu. Ich koszty uzależnione są od zawartości wchodzącej w zakres płatnych zestawów, ceny oscylują między kwotą 60 zł do 190 zł

Tytuł studia Paradox Interactive przynależy do gatunku MOBA i jest przeznaczony do potyczek wieloosobowych. O zwycięstwo walczyć będą ze sobą dwie drużyny, o czteroosobowym składzie. Głównym celem jest przejęcie 3 określonych punktów na mapie, rzecz jasna nasi oponenci zrobią wszystko by nas w tym ubiec.


Rdzeniem walk jest umiejętne korzystanie z mocy 8 żywiołów i łączenia ich w taki sposób by nasze kombinacje okazały się być dla wrogów śmiercionośne. Należy jednak uważać by by w trakcie batalii nie zranić sojuszników, gdyż gry uwzględnia możliwość zabicia członków naszego zespołu. Pełna wersja ukazać ma się w sierpniu bieżącego roku, wyłącznie na komputery klasy PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet