Rozdają For Honor za darmo i to na zawsze. Pobierajcie

Rozdają For Honor za darmo i to na zawsze. Pobierajcie
Gry za darmo Newsy PC

Ubisoft postanowił jeszcze raz zachęcić pecetowych graczy do For Honor. Tym razem jednak nie chodzi o darmowy weekend, ponieważ produkcję będziemy mogli zatrzymać w swojej bibliotece Steam już na zawsze.

Kto nie miał jeszcze okazji pograć w For Honor, niech uderza na Steam, gdzie tytuł w wersji Starter Edition można pobrać obecnie za darmo i jest to możliwe aż do 27 sierpnia, do godziny 18:59. Kto w tym czasie doda tytuł do biblioteki Steam, zachowa grę już na zawsze.

For Honor za darmo do pobrania w tym miejscu

For Honor Starter Edition – informacje:

Czym jest For Honor Starter Edition?
Starter Edition zapewnia pełny dostęp do For Honor na PC za niższą cenę – jedyną różnicę stanowi liczba grywalnych / dostępnych do spersonalizowania postaci oraz system odblokowywania bohaterów niegrywalnych / niedostępnych do spersonalizowania.

Jaka zawartość jest dostępna a jaka nie?
“Starter Edition zapewnia dostęp do tych samych trybów gry oraz map co wersja standardowa.
Jedyną różnicę stanowi liczba grywalnych / dostępnych do spersonalizowania postaci oraz system odblokowywania bohaterów niegrywalnych / niedostępnych do spersonalizowania (więcej w pytaniu 3).

Jak działa system odblokowywania postaci w Starter Edition?
Poniżej znajduje się podsumowanie systemu odblokowywania postaci w Starter Edition w porównaniu do wersji standardowej.

Starter Edition:
– pozwala na całkowite odblokowanie 3 bohaterów-weteranów (strażnik, drengr, kensei). W pełni odblokowane postacie są grywalne oraz możliwe do spersonalizowania (poprzez broń, zbroje, gesty, egzekucje, efekty itd.);
– zapewnia dostęp do 3 dodatkowych grywalnych bohaterów zależnych od wybranej frakcji (Wikingowie, Samuraje, Rycerze), których można odblokować w celu personalizacji za 8000 szt. stali (waluty w grze) każdego;
– pozwala na pełne odblokowanie dodatkowych 6 postaci z pozostałych dwóch frakcji za 8000 szt. stali każdego;
– umożliwia pełne odblokowanie bohaterów dodanych po premierze gry (centurion, gladiator, shinobi, aramusha, szamanka, gàidheal) za 15 000 szt. stali każdego, tak samo jak w standardowej wersji For Honor.

Przykład: użytkownik, który kupił Starter Edition i wybrał frakcję Rycerzy, będzie miał dostęp do strażnika (w pełni odblokowanego), drengra (w pełni odblokowanego), kenseia (w pełni odblokowanego), pogromcy (grywalnego), rozjemczyni (grywalnej) oraz egzekutora (grywalnego). Pogromcę, rozjemczynię i egzekutora można następnie zrekrutować za 8000 szt. stali, co pozwoli na ich personalizację. Wszystkie pozostałe postacie, które były dostępne w grze w dniu premiery, są również dostępne do odblokowania za 8000 szt. stali, natomiast inni bohaterowie dodani później – za 15 000 szt. stali.

Jak mogę w pełni odblokować albo kupić inne postacie?
Postacie można odblokować dzięki walucie w grze znanej jako stal i zdobywanej podczas rozgrywki. 8000 szt. stali odpowiada mniej więcej 8-15 godzinom gry (w zależności od stylu). W przypadku chęci natychmiastowego odblokowania danego bohatera stal można też kupić w sklepie w grze.

Wszystkie premierowe postacie mogą zostać też odblokowane za pomocą pakietu wszystkich postaci za kwotę 50 000 szt. stali. Bohaterowie, którzy pojawili się później, cały czas kosztują 15 000 szt. stali.

Czy mogę ulepszyć Starter Edition do wersji standardowej?
Użytkownik, który kupi tę edycję, będzie zawsze uruchamiał grę jako For Honor: Starter Edition. Mimo to zawartość odblokowywana przez pakiet wszystkich postaci za 50 000 szt. stali zapewni mu taką samą liczbę grywalnych / możliwych do spersonalizowania postaci, jak w standardowej wersji For Honor. Prosimy pamiętać, że wybrana edycja nie ma wpływu na matchmaking czy zawartość, a jedynie na tytuł uruchamianej wersji.

Jeśli zwrócę For Honor Standard Edition i kupię For Honor Starter Edition, czy będzie to miało wpływ na moje postępy oraz koszt odblokowywania postaci w tej ostatniej?
W przypadku dokonania zwrotu edycji standardowej, w której odblokowano pewne postacie premierowe (za 500 szt. stali), i zakupu Starter Edition, cena tych odblokowanych już wcześniej bohaterów zostanie obniżona do 7500 szt. stali (8000-500). Jakiekolwiek postacie dodane w kolejnych sezonach i odblokowane w Standard Edition pozostaną w pełni odblokowane w Starter Edition.

Postępy oraz personalizacja wspomnianych bohaterów zostaną przeniesione i pozostaną dostępne po pełnym odblokowaniu tych postaci w Starter Edition.

Postępy dla podstawowych, całkowicie odblokowanych bohaterów (weteranów) zostają przeniesione automatycznie.

W jakich krajach będzie dostępna Starter Edition?
Starter Edition jest dostępna w tych samych krajach co Standard Edition na platformach Uplay oraz Steam.

Czy Starter Edition pojawi się też na konsolach?
Na chwilę obecną Starter Edition jest dostępna wyłącznie na PC.

Czy jeśli zwrócę Starter Edition i kupię wersję standardową, będzie to miało jakiś wpływ na moje postępy w tej ostatniej?
Wszelkie postępy osiągnięte w ramach Starter Edition zostaną przeniesione do wersji standardowej.

Jeśli mam za sobą udział w darmowych weekendach For Honor, czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na moje postępy i koszt odblokowania postaci w Starter Edition?
Jeśli odblokowano pewne postacie premierowe (za 500 szt. stali) podczas jednego z darmowych weekendów For Honor, ich cena w Starter Edition zostanie obniżona do 7500 szt. stali (8000-500). Jakiekolwiek postacie dodane w kolejnych sezonach i odblokowane podczas darmowych weekendów pozostaną w pełni odblokowane w Starter Edition.

Postępy oraz personalizacja wspomnianych bohaterów zostaną przeniesione i pozostaną dostępne po pełnym odblokowaniu tych postaci w Starter Edition.

Postępy dla podstawowych, całkowicie odblokowanych bohaterów (weteranów) zostają przeniesione automatycznie.

Czy korzystanie ze Starter Edition w jakikolwiek sposób ogranicza moje możliwości do gry wyłącznie z/przeciw posiadającym ją osobom?
Nie. Starter Edition zapewnia użytkownikom dostęp do tych samych serwerów oraz opcji matchmakingowych co wersja standardowa. Oznacza to, że korzystający z niego gracze mogą bez problemu uczestniczyć w meczach z osobami posiadającymi inne edycje.

Czy w Starter Edition mogę kupić przepustkę sezonową?
Tak. Gracze mogą dokonać zakupu przepustki sezonowej bez konieczności kupna pakietu wszystkich postaci.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

 

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie