RollerCoaster Tycoon 3 za darmo w Epic Games Store, za tydzień ciekawy indyk

0 komentarzy

Wczoraj twórcy Fortnite’a udostępnili bezpłatnie RCT3: Complete Edition. Tradycyjnie gra będzie rozdawana przez tydzień.

RollerCoaster Tycoon 3 to trzecia część cyklu strategii ekonomicznych, w których tworzymy własne parki rozrywki i zarządzamy nimi, budując monumentalne kolejki górskie. Tytuł miał premierę w 2004 i spodobał się krytykom i graczom, zgarniając oceny na poziomie 81 procent (średnia na podstawie 39 opinii w Metacritic.com).

Tycoona przypiszecie do swojej biblioteki, klikając tutaj. Epic Games rozdaje strategię w zestawie Complete Edition, który miał premierę wczoraj na PC i Nintendo Switch. W edycji kompletnej znajdziemy RCT3 w nieco odświeżonej wersji i dwa dodatki: Soaked! i Wild!

Produkcja będzie dostępna do odebrania przez tydzień; w czwartek 1 października o godzinie 17:00 wróci do swojej starej ceny, a Epicy zaoferują niezależną grę zręcznościowo-logiczną Pikuniku, w której jako urocze postacie z oczami i nogami eksplorujemy bajkowy świat i rozwiązujemy zagadki.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się