Rok 4 w Rainbow Six Siege. Nowa mapa, nowe ceny i ulepszenie do pełnej wersji za darmo

Rok 4 w Rainbow Six Siege. Nowa mapa, nowe ceny i ulepszenie do pełnej wersji za darmo
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft przygotowuje się do odpalenia pierwszego sezonu roku 4 w Rainbow Six Siege. Sezon otrzymał nazwę Operacja Burnt Horizon. Z tej okazji deweloperzy obniżają ceny gry oraz likwidują edycję startową. Ponadto możemy już spojrzeć na nową mapę.

Kolejny rok w Rainbow Six Siege przed nami, a Ubisoft chce nie tylko utrzymać zainteresowanie grą obecnych użytkowników, lecz również zachęcić kolejnych, by wskoczyli na serwery. W 2019 roku skupiamy się na tym, aby dołączenie do społeczności było łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki obniżeniu cen zarówno cyfrowych, jak i sklepowych wersji Rainbow Six Siege. Wraz z tymi zmianami aktualizujemy również koszt i dostępność dodatkowych operatorów w każdej wersji gry zarówno dla nowych, jak i aktywnych graczy – informuje deweloper.

Od 12 lutego nie istnieje już coś takiego, jak Edycja Startowa Rainbow Six Siege na PC. Zastąpiła ją Standardowa Edycja, która kosztuje 79,99 zł. To nowa, podstawowa wersja gry, ulepszająca system postępów z Edycji Startowej do poziomu znanego z oryginalnej wersji gry – zaoszczędzając graczom do 150 godzin rozgrywki, wymaganych do odblokowania upatrzonych operatorów – zachwala deweloper. Ciekawe jest to, że każdy posiadacz Edycji Startowej otrzyma teraz darmowy update do Standardowej Edycji, dzięki czemu ich rozgrywka w Rainbow Six Siege ulegnie przemianie: Gracze z Edycji Startowej będą teraz odblokowywali operatorów z normalną prędkością i za tyle punktów Rozgłosu, ile kosztują w oryginalnej wersji gry. Wszystkie postępy i odblokowana zawartość zostaną zachowane.

Ubisoft obniża również cenę Edycji Premium Rainbow Six Siege i informuje, że z okazji rozpoczęcia Roku 4 i pojawienia się nowych edycji Rainbow Six Siege, wszystkie wersje gry będą objęte przez określony czas objęte promocją zapoznawczą do -70%.

4 Rok – nowa mapa Stacja Obsługi

Deweloperzy dają nam już teraz podgląd na nową mapę do Rainbow Six Siege, która pojawi się w grze w ramach pierwszego sezonu 4 roku. Lokacja otrzymała nazwę Stacja Obsługi i stanowi hołd złożony wszystkim zakurzonym stacjom benzynowym i motelom stojącym przy zapomnianych autostradach.

Mapa Stacja Obsługi zostanie podzielona na trzy wyraźne sekcje: Garaż, Motel oraz Restaurację. – Skupiliśmy się na powrocie do takiego stylu rozgrywki, jaki spodobał się graczom już wcześniej, jednocześnie oczywiście zważając na metę gry. Chcieliśmy podkreślić wagę decyzji podejmowanych przez gracza. Przykładowo sekcje oddzielone są od siebie bardzo ograniczoną liczbą przejść – czytamy na stronie Ubisoftu. – Ruchliwi gracze mogą wciąż tworzyć nowe ścieżki poprzez niszczenie ścian i zawsze mogą wejść na inne piętro, jeśli chcą oflankować przeciwnika. To mapa średniej wielkości, więc gracze nie muszą się przesadnie nachodzić, aby znaleźć alternatywną drogę – zaznaczają deweloperzy

Poniżej zajawka nowej mapy. Pełna prezentacja już 17 lutego:

Rainbow Six Siege – Operacja Burnt Horizon – operatorzy

Pierwszy sezon roku 4 wprowadzi do gry parę nowych operatorów z SASR. Dziewczyna to całkowicie spokojny operator atakujący, którego interesuje tylko ukończenie zadania, a jej kolega to jej całkowite przeciwieństwo – ten błyskawicznie podejmujący decyzje operator obronny jest tu tylko po to, żeby się dobrze zabawić i okryć chwałą. Operatorzy znają się od dawna, a do Tęczy wstąpili po to, by wzbogacić oddział o odrobinę australijskiego know-how. Dzięki temu drużyna zyskuje dostęp do nowego urządzenia, które napyta sporo biedy wędrującym obrońcom oraz do gadżetu, przez który drużyna atakująca może się nieźle pogubić – tak nowych bohaterów opisuje Ubisoft.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie