Rockstar szykuje atak zombie w RDR 2

Gracze zaczęli napotykać się na ciekawe… zwłoki w sieciowym trybie RDR 2. No, niekoniecznie zwłoki, ponieważ niektórzy z nowych gości potrafią stać, lecz poza tym nie robią nic więcej.

Po ostatniej aktualizacji Red Dead Online, na Dzikim Zachodzie pojawiły się zombie, choć jeszcze są nieaktywne. To tu, to tam można natknąć się na leżące ciało z poszarzałą skórą i świecącymi oczami. Niektórzy nieumarli jednak stoją, choć nikogo nie zamierzają zaatakować.

Ktoś powie – glitch związany z epidemią cholery, lecz te świecące oczęta raczej wskazują na coś zupełnie innego. Nie będziemy zaskoczeni, kiedy tuż przed Halloween Rockstar ogłosi atak zombniaków w RDR 2, tym bardziej, że poprzednia część gry już coś takiego przeżyła. W pamięci mamy oczywiście świetny dodatek Undead Nightmare do pierwszego RDR. Otrzymaliśmy wówczas całkowicie nową kampanię dla jednego gracza oraz atrakcje sieciowe właśnie na Halloween.

Zombiaki zauważone w Red Dead Online

Deweloperzy mogą zatem pracować nad aktualizacją Red Dead Online z okazji święta duchów lub zafundują nam kontynuację Undead Nightmare. Liczymy bardzo na tę drugą opcję i przypominamy przy okazji, jak wyglądało to w pierwszej odsłonie Red Dead Redemption:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.