Rockstar odrywa graczy od ziemi w nowej aktualizacji GTA Online

Oto nowości w sieciowym trybie GTA V.

W zeszłym tygodniu studio Rockstar zapowiedziało aktualizację Przemyt do GTA Online. Jeśli czekaliście na niesione przez nią atrakcję, możecie odpalać grę i rozpocząć zabawę. Tym razem deweloper zaprasza nas w przestworza!

Modyfikowalne hangary będą stanowić centrum nowej przemytniczej działalności, a wraz z nimi nabywca otrzyma dodatkowo Cubana 800. Oprócz tego, może zapewnić sobie opcjonalne mieszkanie i warsztat. W hangarach czeka na Was biuro, główna hala wykorzystywana jako przestrzeń wystawowa oraz przechowalnia. Zapełnijcie je flotą spersonalizowanych statków powietrznych, wznieście się pomiędzy chmury i nie wracajcie, dopóki Wasze przemytnicze działalności nie pozwolą Wam zapanować nad każdym metrem sześciennym przestrzeni powietrznej nad Los Santos – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

GTA Online

W GTA Online pojawiły się nowe latające maszyny. Będziemy je przechowywać w prywatnych hangarach, które można dodatkowo rozszerzyć o specjalny warsztat lotniczy, gdzie montuje się mocniejsze silniki, lepsze sterowanie, bomby, system przeciwdziałania i nie tylko, a także zmienia oznaczenia. Oprócz tego, możecie przechowywać w hangarze maszyny z Pegasusa, dzięki czemu możliwe będzie wezwanie ich w charakterze pojazdów osobistych z poziomu menu interakcji.

Oto lista maszyn dostępnych teraz na Elitás Travel i Warstock Cache & Carry:

Buckingham Alpha-Z1 – Marzenie fanatyka prędkości i świetny pojazd do ucieczki przed celnikami. Silnik: czterocylindrowy, stały skok. Powierzchnia skrzydła: 6 metrów kwadratowych. Prędkość maksymalna: absolutnie zabójcza. Dostępny na Elitás Travel.

LF-22 Starling – W jednej chwili ustawiacie się powoli na pasie startowym i zastanawiacie o co to całe halo. W kolejnej jesteście już na 60 metrach i wciąż grzejecie ku stratosferze na czubku rozgrzanej do czerwoności rakiety, drąc się wniebogłosy. LF-22 Starling fabrycznie wyposażono w rakiety, ale można go doposażyć w rakiety z namierzaniem i bomby. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

Mammoth Tula – Pamiętacie tego dzieciaka, który zawsze nosił w swojej pizdusiowatej saszetce zestaw narzędzi? Pamiętacie, jak wszyscy go lubili? No właśnie. Gdyby gość przetrwał szkołę średnią, to potrzebowałby już w życiu tylko jednego narzędzia: Tula to czterosilnikowy potwór z układem pionowego startu i lądowania, który może lądować na wodzie, ma miejsce na wieżyczki i luk bombowy oraz system wspomagania startu JATO. Gotowość na każdą okoliczność. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

GTA Online
GTA Online

Nagasaki Havok – W świecie taktycznego wsparcia powietrznego rozmiar ma znaczenie, prawda? Nie, nieprawda. Niewiarygodnie mały i wyjątkowo zwrotny Havok nie może już być mniejszy, bo wtedy pilot musiałby zostać na ziemi i obsługiwać go apką z telefonu. Warto dorzucić ulepszenia w postaci karabinu maszynowego i flar, dzięki którym zyskacie przewagę w każdych negocjacjach. Dostępny na Elitás Travel.

Nagasaki Ultralight – Każdy Amerykanin z krwi i kości zatrzymuje się czasem, by popatrzeć na sunącego po pustym niebie orła, którego miliony lat ewolucji zmieniły w uosobienie podniebnej zwrotności i zabójczości. Każdy pomyśli sobie wtedy: cóż może być bardziej dostojnego, transcendentnego? No cóż, oto nasza odpowiedź. Dostępny na Elitás Travel.

V-65 Molotok – V-65 Molotok jest symbolem brutalnego wojskowego stylu i był imitowany przez niezliczone junty i reżimy na całym rozwijającym się świecie. Nie tylko z powodu zabójczej skuteczności sprzężonych, zamontowanych z przodu karabinów maszynowych, ale też dlatego, że w tej maszynie wygląda się tak bezlitośnie, że bitwy wygrywa się jeszcze przed startem. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

Western Rogue – Dla postronnych obserwatorów Rogue wygląda jak klasyczny, jednosilnikowy samolot szkoleniowy. Ale tak właśnie mają myśleć. Bo gdy zacznie się jazda, dobrze wykorzystana przestrzeń do montażu karabinów maszynowych, rakiet, systemu przeciwdziałania i luku bombowego sprawi, że postronni obserwatorzy będą zwiewać, gdzie pieprz rośnie. Dostępny na Warstock Cache & Carry.

Co jeszcze? Na tym nie koniec nowości w GTA Online. Rockstar dodaje do gry nowy tryb adwersarza nazwany Walka zmechanizowanaMaksymalnie cztery drużyny skaczą na spadochronach do kurczącej się strefy śmierci pełnej zabójczego uzbrojenia i pojazdów bojowych. Współpracujcie, odnajdźcie pojazd i walczcie z rywalami na coraz mniejszej mapie, aby przetrwać.

GTA Online

Są też nowe samochody Vapida Retinue oraz Grotti Visione i jeszcze więcej odzieży w sklepach.

GTA Online

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.