Rocket League z nowościami na Chiński Nowy Rok

0 komentarzy

Kto pyka jeszcze w Rocket League, już w przyszłym tygodniu rozegra meczyk na zupełnie nowej mapie.

W poniedziałek 20 styczniaRocket League rozpocznie się wydarzenie Lucky Lanterns, organizowane z okazji Lunar New Year. Gracze otrzymają możliwość odblokowania kolejnych przedmiotów kosmetycznych oraz zasmakują walki na ślicznie wyglądającej nowej mapie.

Podczas wydarzenia, będziemy mogli zdobywać czerwone koperty i właśnie je wymienimy następnie na nagrody w postaci skórek i innych bajerów. Będzie np. antenka z lampionami, albo antenka z papierowym smokiem sunącym nad naszym pojazdem.

Po zalogowaniu się do gry każdy gracz otrzyma za darmo sztandar zatytułowany „Do widzenia Nian”. Dostępne będą również złote latarnie, które przy zakupie z czerwonymi kopertami dają graczowi losowy przedmiot z kolekcji 1, 2 i 3 Champions Series.

I wreszcie, Rocket League otrzyma zupełnie nową arenę Forbidden Temple, ozdobioną chińskimi detalami. Nie wiadomo, czy mapka zostanie w grze na stałe, czy zniknie wraz z zakończeniem wydarzenia.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się