Rocket League na Xbox One, odświeżony Shadow Complex na PC

0 komentarzy

Kolejne dobre wiadomości, choć jeszcze nie do końca oficjalnie.

Jeszcze przed południem pisaliśmy o tajwańskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier, która ujawniła, że DiRT Rally zmierza na PS4 i Xbox One. Okazuje się, że to nie koniec rewelacji z Tajwanu.

Na tej samej stronie pojawił się bowiem wpis zdradzający kolejną zapowiedź, tym razem dla posiadaczy konsoli Microsoftu. Okazuje się, że doceniony przez graczy Rocket League (screen powyżej) szykowany jest na Xboksa One!

Również europejska strona PEGI dorzuca do tej kupki przecieków coś od siebie. Tutaj z kolei opublikowano informację o Shadow Complex Remastered, które ponoć już dzisiaj miałoby zadebiutować na PC. Co do daty premiery, to zapewne pomyłka, lecz cała reszta? Kto wie. Wspomniany tytuł jest całkiem udaną platformówką w cyberpunkowym stylu. Pierwotnie został wydany na X360 w 2009 roku. Poniżej przypominamy jeden z trailerów.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się