Robert Pattinson wspomina zdjęcia próbne do Batmana w… słynnej „anatomicznej” zbroi George’a Clooneya

Robert Pattinson jako Batman
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Robert Pattinson wspomniał niedawno zdjęcia testowe do filmu Batman, w których brał udział w… kostiumie George’a Clooneya.

Aktor dopiero za kilka dni zadebiutuje jako Bruce Wayne, promocja filmu nadal zatem trwa. W jednym z niedawnych wywiadów Pattinson zdradził, jak wyglądało ubieganie się o rolę. Ujawnił również, że podczas zdjęć testowych nosił słynny „anatomiczny” kostium, w którym wystąpił George Clooney w filmie Batman i Robin. Anatomiczne szczegóły najbardziej chyba fascynowały Pattinsona; zrobił sobie nawet selfie w kostiumie:

„To było niesamowite. Pamiętam, jak robiliśmy zdjęcia próbne, bo były naprawdę fajne i kręciliśmy je bardzo, bardzo długo. Byłem w tym kostiumie przez około 8 godzin i przez cały czas lał się ze mnie pot, a Matt pytał: <<Co możemy zrobić, żebyś się tak nie pocił?>> Jedyną możliwością było, żebym nie pił żadnych płynów. Pamiętam, jak ukradkiem zrobiłem sobie selfie, kiedy wszyscy wyszli z pomieszczenia, z myślą, że jeśli to nie wypali… to zawsze będę je miał. Zawsze będę miał zdjęcie siebie i swoich sutków.”

Robert Pattinson jako Batman – choć już w specjalnej, na nowo zaprojektowanej zbroi – pojawi się na ekranach polskich kin już w ten piątek, 4 marca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie