Rick i Morty otrzymają spin-off w wersji… anime. Produkcja ma już zielone światło

Rick i Morty dostaną spin-off
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Rick i Morty otrzymają nowy spin-off – tym razem w wersji anime. Produkcją zajmie się jeden z uznanych japońskich twórców.

Choć fani bardziej liczyli na wieści w kwestii szóstego sezonu, mamy dziś nieco inną wiadomość. Spin-off popularnego serialu otrzymał już zielone światło i powstanie na potrzeby amerykańskiego programu Adult Swim. W prace zaangażował się Takashi Sano, czyli twórca adaptacji anime popularnego webtoonu Tower of God. Sano współpracował już z ekipą Ricka i Morty’ego przy produkcji krótkometrażowych Rick and Morty vs. Genocider oraz Summer Meets God.

Jak na razie zamówiono 10 odcinków anime. Seria ma odbiegać od głównej linii czasu przedstawionej w oryginalnym Ricku i Mortym, ale będzie zachowana w podobnej stylistyce i tonie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja może ujrzeć światło dzienne. Jako że spin-off – podobnie jak sam Rick i Morty – powstaje na potrzeby należącego do Cartoon Network Adult Swim, polscy widzowie najprawdopodobniej będą mogli zobaczyć nowy serial na platformie HBO Max.

Sami Rick i Morty nie wymagają chyba obszernego przedstawienia. Serial stworzony przez Dana Harmona spotkał się bowiem z ciepłym przyjęciem i pokochali go widzowie na całym świecie. Obecnie czekamy na premierę szóstej odsłony, o której niestety nie za wiele wiadomo. Piąty sezon mogliśmy obejrzeć już prawie rok temu, zatem zostaje tylko trzymać kciuki, by informacje o nowych odcinkach pojawiły się już niebawem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia