Rick i Morty – 6. sezon z datą premiery. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Rick i Morty sezon 6. z datą premiery. Produkcja wróci już niedługo
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Najnowszy 6. sezon serialu Rick i Morty otrzymał oficjalną datę premiery. Kolejne odcinki z przygodami bohaterów zadebiutują już niebawem.

Światową premierę nowego sezonu wyznaczono na 4 września 2022 roku. Dla polskich widzów będzie to już kolejny dzień, a więc 5 września – wtedy kontynuacja serialu zagości na platformie streamingowej HBO Max. To zapewne zła wiadomość dla fanów Netfliksa; niestety serwis traci już licencję na emisję produkcji, od tej pory w streamingu będzie ona dostępna wyłącznie na portalu należącym do spółki Warner Bros. Discovery.

Jak głosi opis nowej odsłony:

„W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni – są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!”.

Nie wiadomo jeszcze, czy w serwisie znajdzie się od razu cały 6. sezon serialu Rick i Morty, czy może będzie emitowany pojedynczo. Dotychczasowe praktyki HBO Max sugerują raczej tę drugą opcję; o wszystkim przekonamy się jednak dopiero w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie