Avan Jogia i Kaya Scodelario w Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City wiernie odtwarza klimat gier

Sony zaprezentowało nowe materiały związane z Resident Evil: Witajcie w Raccoon City. Wygląda na to, że nadchodząca produkcja wiernie odtworzy pierwsze gry z serii.

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City bazuje na dwóch początkowych odsłonach gier od Capcom. Produkcję stworzono przede wszystkim z myślą o graczach. Ze względu na to scenografia jest bardzo szczegółowa i dopracowana, aby jak najwierniej odtworzyć scenerie z gry. Dotyczy to także potworów, z którymi zmierzą się bohaterowie. Na poniższym materiale możecie zobaczyć porównanie przeciwników z gry oraz wrogich postaci z filmu:

Na ekranach zobaczymy m.in. Kayę Scodelario, Robbie’ego Amella, Hannah John-Kamen, Toma Hoppera czy Avana Jogię. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Johannes Roberts. Premiera filmu odbędzie się 24 listopada 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%