Lady Dimitrescu z Resident Evil Village dostanie koszmarnie drogą i sporą figurkę

Resident Evil Village dostanie olbrzymią i drogą figurkę Lady Dimitrescu
Newsy

Jej Wysokość Lady Dimitrescu powraca w wielkim stylu. Wampirzyca z Resident Evil Village dostanie własną figurkę, ale cena jest zaporowa.

Chyba każdy gracz, nawet niebędący fanem horrorów, kojarzy Lady Dimitrescu z Resident Evil Village. Jeszcze przed premierą gry olbrzymia wampirzyca okazała się ikoną. Doszło nawet do tego, że postać ta stała się ofiarą wielu dwuznacznych memów, a gracze, zamiast przed nią uciekać – najchętniej wpadaliby w jej objęcia. Teraz (w pewien sposób) będą mogli to zrobić.

Capcom wraz z firmą Pure Arts przedstawił nową limitowaną kolekcjonerską figurkę gamingowej wampirzej ikony. I to nie byle jaką, bo całkiem sporą. Twórcy zarzekają się, że powstała w skali 1:4, co oznacza, iż figurka mierzy niemal metr wysokości. Sporo jak na tego typu gadżet, ale dla kolekcjonerów i danów Lady Dimitrescu zapewne świetna okazja, prawda?

No cóż, nie do końca, bo figurka jak szybko została zapowiedziana, tak szybko się wyprzedała. I to nawet mimo dość abstrakcyjnej ceny. Limitowana edycja wyceniona została na „bagatela” 1 500 dolarów, czyli jakieś 7 190 zł. Sporo, ale za taki wzrost się płaci. No i design, który na zaprezentowanych na oficjalnej stronie zdjęciach faktycznie wygląda na najwyższą klasę.

Do zestawu gracze dostają również wymienne dłonie – jedna opcja to pazury niczym żyletki, a druga jest znacznie bardziej stonowanym papierosem. Data premiery została zaplanowana na trzeci kwartał 2023 roku, czyli trochę jeszcze przyjdzie nam poczekać. Co ciekawe, wciąż dostępna jest druga edycja figurki dostępna pod tym adresem. Cena jest taka sama, co może trochę dziwić – limitowana edycja to w końcu wyłącznie tylko 100 sztuk.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie