Lady Dimitrescu w Horizon Zero Dawn? Aktorka z RE Village o tym, w jakich grach chciałaby się pojawić

Lady Dimitrescu z Resident Evil Village
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Aktorka Maggie Robertson, która zagrała Lady Dimitrescu w grze Resident Evil Village, wyznała, że chciałaby pojawić się również w innych tytułach.

Choć tytuł od Capcomu był pierwszą grą w jej karierze aktorskiej, wygląda na to, że tak specyficzna praca przypadła Robertson do gustu. Aktorka ujawniła w rozmowie z GameByte, że jest zafascynowana grami i chętnie pojawiłaby się w kilku produkcjach:

„Zbudowano tak wiele fajnych światów. Myślę, że God of War jest naprawdę świetny. Osobiście jestem wielką fanką fantasy, dorastałam, czytając książki fantasy, to była moja nisza. Wzięłabym udział w czymś, co idzie w tym kierunku. Więc God of War czy Horizon Zero Dawn.”

Aktorka wspomniała również o Hellblade, ze szczególnym naciskiem na Senuę, główną bohaterkę produkcji od Ninja Theory. Wymienione tytuły – może z drobnym wyjątkiem w postaci God of War – wskazują więc, że Robertson interesują silne postaci kobiece, które starają się na różne sposoby przetrwać w swoim świecie.

Lady Dimitrescu stanowiła sensację jeszcze na długo przed premierą nowej odsłony Resident Evil. Już trailery oraz udostępniona wersja demo sprawiły, że wampirzyca podbiła serca fanów na całym świecie. Warto jednak wiedzieć, że na postać „złożyły się” w istocie dwie aktorki. Twarzy Lady Dimitrescu użyczyła bowiem Helena Mańkowska, aktorka polskiego pochodzenia. Z dumą możemy więc twierdzić, że i nasza rodaczka miała niemały udział w powstaniu jednej z popularniejszych antagonistek ostatnich lat.

W jakiej roli z gier widzielibyście Maggie Robertson vel Lady Dimitrescu?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie