Netflix kasuje Resident Evil: Remedium. Serial przetrwał zaledwie sezon

Resident Evil Remedium skasowany. Netflix nie przedłuża serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Resident Evil: Remedium nie przetrwał zbyt długo. Netflix poinformował o skasowaniu produkcji po zaledwie jednym sezonie.

Portal Deadline informuje, że produkcję osadzoną w uniwersum Resident Evil anulowano ze względu na niską oglądalność i słabe oceny. Rzeczywiście, tuż przed premierą pozytywne recenzje krytyków stanowiły 55% wszystkich wydanych opinii; publiczność z kolei oceniła serial znacznie gorzej – na portalu Rotten Tomatoes pozytywne oceny przyznało produkcji zaledwie 26% widzów. Wiadomo już więc, że drugi sezon serialu już nie powstanie. Historia Alberta Weskera i jego córek zamknie się więc w ośmiu stworzonych dotychczas odcinkach.

Opowieść poprowadzono w dwóch liniach czasu. Jedna z nich opowiadała o początkach apokalipsy; kluczową postacią był tu znany już z innych produkcji w uniwersum Albert Wesker. Druga, późniejsza linia czasu, skupiła się z kolei na następstwach wydarzeń.

Resident Evil: Remedium trafił na Netflix 14 lipca 2022 roku. Na ekranach pojawili się m.in. Ella Balinska, Lance Reddick, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, Ahad Raza Mir, Connor Gosatti oraz Turlough Convery.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie