premiery gier listopad 2021

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ciekawych gier dla fanów RPG i nie tylko

Bywa, że niepozorne i mało znane tytuły mogą nas zaskoczyć. Takie też są najnowsze premiery gier na listopad 2021 i początek grudnia.

Nie będzie chyba dla Was zaskoczeniem, jeśli powiem, że powoli zbliżamy się do tzw. sezonu ogórkowego. Większe produkcje ujrzymy dopiero na początku przyszłego roku. Niemniej i dla osób wyczekujących przyzwoitych nowości coś się jeszcze znajdzie. Coś w tym przypadku oznacza 2 ciekawe RPG-i, grę akcji i… Nie będę zdradzał wszystkiego już na wstępie. Zapraszam do krótkiego zestawienia gier.

Najlepsze premiery gier listopad 2021 / grudzień 2021 – przegląd tygodnia

Oddworld: Soulstorm

Platformy: XSX, XONE
Data premiery: 30 listopada
Producent: Oddworld Inhabitants
Wydawca: Oddworld Inhabitants

Miał to być tytuł zarezerwowany wyłącznie dla PlayStation i PC, ale jednak ktoś uznał, że nie warto karać pozostałych graczy. Najnowsza odsłona Oddworld także pojawi się niedługo na dwóch generacjach konsoli Xbox. Acz nie będzie to wersja standardowa, a zawierająca wszystkie dotychczas wydane rozszerzenia. O czym warto wiedzieć, platformówka o przygodowym charakterze będzie działać na Xbox podobnie jak na PS5, czyli w 4K i 60 kl/s.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%