Resident Evil 4 Remake dostanie nową zawartość [POGŁOSKA]

Dusk Golem co jakiś czas częstuje nas świeżymi doniesieniami na temat serii RE. Zgodnie z kolejnymi informacjami od insidera Capcomu, remake Resident Evil 4, który jest rzekomo w produkcji, dostanie trochę nowej zawartości fabularnej.

W kwietniu w internecie pojawiły się nieoficjalne wieści o tym, że twórcy serii pracują nad reprodukcją RE4. Tytuł ma podobno zadebiutować w 2022. Dusk Golem, który szybko potwierdził pogłoski, zdradza teraz nowe informacje na temat tytułu.

Zdaniem insidera, Capcom “znacznie poszerzy” oryginalną historię. Nie wchodząc w dalsze szczegóły, w swoim tweecie Dusk Golem wspomina jednego z przeciwników Leona w grze, Doktora Salvadora (to ten groźny typ, który nosi worek na głowie i próbuje zrobić Leonowi krzywdę piłą motorową).

Informator nie chce na razie zdradzać więcej na temat nowej wersji RE4, gdyż uważa, że nie jest to odpowiedni czas – zdaniem Dusk Golema, wieść o remake’u wyciekła przedwcześnie; do premiery gry jest jeszcze tak dużo czasu, że wszystko może się zmienić.

Resident Evil 4 zadebiutowało w 2005 na PS2 i NGC. Na PC tytuł trafił w 2007. Niektórzy do dziś uważają go za najlepszą część serii.

Warto w tym miejscu wspomnieć o nowej części cyklu, która została zapowiedziana dwa tygodnie temu podczas The Future of Gaming. W RE: Village trafimy do zaśnieżonej wsi, gdzie zetkniemy się z szaleńcami i okultystami. W najnowszej odsłonie serii ponownie zagramy Ethanem z RE7. Village ma mieć premierę już w przyszłym roku.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

1 (KOMENTARZ) w “Resident Evil 4 Remake dostanie nową zawartość [POGŁOSKA]

  • 29 czerwca 2020 at 11:16
    Permalink

    grało się w re na ps2 oj grało, czasami tak mam ze ogarniam sobie tytuly i gram ile wlezie 😉 wczoraj kupilem na promocjach codziennych w me kilka gierek m.in anthem i az postanowilem odswiezyc stara kolekcje swoja

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: