Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Resident Evil 4 Remake dostanie nową zawartość [POGŁOSKA]

Dusk Golem co jakiś czas częstuje nas świeżymi doniesieniami na temat serii RE. Zgodnie z kolejnymi informacjami od insidera Capcomu, remake Resident Evil 4, który jest rzekomo w produkcji, dostanie trochę nowej zawartości fabularnej.

W kwietniu w internecie pojawiły się nieoficjalne wieści o tym, że twórcy serii pracują nad reprodukcją RE4. Tytuł ma podobno zadebiutować w 2022. Dusk Golem, który szybko potwierdził pogłoski, zdradza teraz nowe informacje na temat tytułu.

Zdaniem insidera, Capcom „znacznie poszerzy” oryginalną historię. Nie wchodząc w dalsze szczegóły, w swoim tweecie Dusk Golem wspomina jednego z przeciwników Leona w grze, Doktora Salvadora (to ten groźny typ, który nosi worek na głowie i próbuje zrobić Leonowi krzywdę piłą motorową).

Informator nie chce na razie zdradzać więcej na temat nowej wersji RE4, gdyż uważa, że nie jest to odpowiedni czas – zdaniem Dusk Golema, wieść o remake’u wyciekła przedwcześnie; do premiery gry jest jeszcze tak dużo czasu, że wszystko może się zmienić.

Resident Evil 4 zadebiutowało w 2005 na PS2 i NGC. Na PC tytuł trafił w 2007. Niektórzy do dziś uważają go za najlepszą część serii.

Warto w tym miejscu wspomnieć o nowej części cyklu, która została zapowiedziana dwa tygodnie temu podczas The Future of Gaming. W RE: Village trafimy do zaśnieżonej wsi, gdzie zetkniemy się z szaleńcami i okultystami. W najnowszej odsłonie serii ponownie zagramy Ethanem z RE7. Village ma mieć premierę już w przyszłym roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się