Reżyser Resident Evil 4 komentuje plotki o remake’u

Resident Evil 4 VR - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Resident Evil 4 Remake to właściwie pewniak, a przynajmniej tak wskazywały dokumenty wyciekłe z Capcom. O projekcie wypowiedział się teraz reżyser oryginalnej produkcji, Shinji Mikami.

Mikami ma nadzieję, że Capcom przygotuje dobry jakościowo remake. Reżyser zdradził też, że napisanie historii RE4 zajęło mu 3 tygodnie i ma nadzieję, że ona również doczeka się poprawek w nieogłoszonym jeszcze odświeżeniu.

Fani najprawdopodobniej będą tego chcieli, a więc to dobra rzecz. Byłoby wspaniale, gdyby Capcom wykonał świetną robotę, poprawił fabułę i wypuścił dobry produkt.

– powiedział Shinji Mikami w rozmowie z VG247

Mikami nie jest zaangażowany w Resident Evil 4 Remake, bowiem teraz kieruje studiem Tango Gameworks. Zespół aktualnie przygotowuje Ghostwire: Tokyo, a także inną, niezapowiedzianą jeszcze produkcję.

O remake’u RE4 słyszymy od dłuższego czasu. Niedawno grę mógł przypadkowo ujawnić aktor, który rzekomo udziela głosu jednej z postaci, Weskerowi. Do teraz remake nie został jednak oficjalnie ogłoszony.

Jeśli bardzo chcecie odświeżyć sobie Resident Evil 4, nic straconego. Fani wypuścili niedawno produkowany przez osiem lat zestaw ulepszeń grafiki – więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie