Horrendalnie droga edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 Remake dostępna także w Polsce

Resident Evil 4 Remake z edycją kolekcjonerską w Polsce. Jest drogo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

A to ci niespodzianka! W Polsce można już teraz składać zamówienia na edycję kolekcjonerską Resident Evil 4 Remake. Szkoda tylko, że kosztuje sporo.

2 tysiące złotych za najbardziej podstawowy zestaw “kolekcjonerski” z główną atrakcją w postaci figurki? Tak, to jest sporo. Dobrze, że wygląda choć ładnie.

Resident Evil 4 Remake – Edycja Kolekcjonerska – gdzie kupić?

Tytuł znajduje się na ostatniej prostej tuż przed swoim debiutem 24 marca 2023 roku. Wygląda więc na to, że data premiery nie jest zagrożona. Jakby tego było mało – dostaniemy nawet edycję kolekcjonerską gry. I to w Polsce. Problem w tym, że jej cena dosłownie wprawia w osłupienie.

W sklepie RTV Euro AGD ruszyły już zamówienia przedpremierowe na limitowane wydanie Resident Evil 4 Remake. “Kolekcjonerka” dostępna jest jednak wyłącznie na PlayStation 4, 5, Xbox One oraz XSX i XSS. Niestety nie ma mowy o wersji na PC. Posiadacze tej platformy pewnie będą musieli obejść się smakiem. Czy jednak mają czego żałować? No niby figurka wygląda naprawdę nieźle, a i steelbook może ładnie prezentować się na półce. Z drugiej strony steelbook dodawany jest jako gadżet w przedsprzedaży. Nie wiem, czy za samą figurkę Leona warto dopłacać aż tyle.

Oczywiście to nie wszystko, bo w zestawie znajdziemy także plakat, artbook, cyfrowy soundtrack oraz specjalne DLC. Mimo wszystko takie wydanie wyceniono na 1999 zł. Może się nie znam, ale jak dla mnie to koszmarnie drogo.

Drogo i niezbyt sensownie ze strony wydawcy. W końcu w naszym kraju nie dostaniemy gry w polskiej wersji językowej; możemy zapomnieć również o napisach. Mało to eleganckie, że można kupować specjalną edycję kolekcjonerską, ale i tak wiele osób nie będzie mogło komfortowo zapoznać się z samą produkcją.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie