Resident Evil 4 Remake najpewniej dziś zaskoczy fanów. Przygotujcie miejsce na dysku

Resident Evil 4 Remake na PS5 za 162,94 zł na Allegro
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dziś odbędzie się Capcom Spotlight, czyli nowe wydarzenie firmy. Event skupi się m.in. na Resident Evil 4 Remake. Gra może od razu otrzymać demo.

Mam świetne wieści dla wszystkich tych, którzy czekają na Resident Evil 4 Remake. Gra debiutuje już niedługo, bo 24 marca 2023 roku. Z perspektywy czasu może się zakręcić przysłowiowa łezka w oku. Tytuł powstawał naprawdę długo, Capcom wstrzymywał się z zapowiedzią, a fani nie mogli doczekać się kolejnych szczegółów. Gdy w końcu pozycję zaprezentowano, tytuł wywarł na mnie wyjątkowe wrażenie. Tym razem mamy dostać wierny remake jednej z najlepszych części kultowego cyklu survival horrorów. Swoją drogą – z tej okazji również fani Fortnite mają na co liczyć.

Demo Resident Evil 4 Remake (najpewniej) już dzisiaj

Dobra, wracając do tematu – wielce wyczekiwana pozycja najpewniej już dziś otrzyma demo. Zupełnie bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki której fani i nie tylko będą mogli przetestować RE4 Remake. Skąd o tym wiemy? Szkopuł w tym, że… nie wiemy. Wiele sygnałów wskazuje jednak właśnie na to, że zagramy już dziś. Albo jutro, wszystko zależy od godziny udostępnienia dema.

Dziś o godzinie 23:30 czasu polskiego odbędzie się prezentacja Capcom Spotlight i głównym daniem ma być świeży pokaz RE4 Remake. Co więcej, na Twitchu zaczęły się pojawiać reklamy zachęcające do wypróbowania gry. Zgodnie z nimi demo ukaże się na konsolach PlayStation i Xbox oraz na PC, na Steamie. To dość jednoznaczna wskazówka na to, że w ciągu kolejnych godzin powinniśmy doczekać się udostępnienia tytułu.

Jeżeli chcecie się przygotować na wielką premierę, możecie przejrzeć katalog gier Capcomu (w tym cyklu Resident Evil) dostępny na Steam. Obecnie jest tam wyprzedaż, więc mnóstwo pozycji zdobędziemy taniej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie