Wyprzedaż Resident Evil i innych gier Capcom na Steam. Żal nie skorzystać

Wyprzedaż na Steam z serią Resident Evil i innymi grami Capcom
Newsy PC

Jeżeli do tej pory nie ograliście tych wybitnie dobrych pozycji z serii Resident Evil, nowa wyprzedaż na Steam wydaje się ofertą nie do odrzucenia.

Na Steam rozpoczęło się kolejne wielkie święto fanów promocji i wyprzedaży. Nowe wydarzenie to tak naprawdę parę eventów w jednym. Wszystko jednak dotyczy promocji na gry od Capcom. Jeżeli macie akurat parę pozycji z katalogu wydawcy, które do tej pory ominęliście, nie znajdziecie w najbliższym czasie lepszego powodu do kupienia ich.

Wyprzedaż na Steam i to nie tylko z Resident Evil

Wyprzedaż wydawcy to mnóstwo naprawdę dobrych okazji na nieco starsze tytuły, ale i nie tylko. Osobiście od jakiegoś czasu jestem zakochany w Okami HD, a kultowa już pozycja za 40 złotych wydaje się genialną ofertą. Do tego dwie ostatnie części uwielbianej marki Monster Hunter również dostępne są w sporych przecenach. To jednak nie wszystko, bo dla graczy czeka sporo ofert na serie Devil May Cry, Ace Attorney czy niegdyś niedocenianego RPG-a Dragon’s Dogma. Tytuł w wydaniu Dark Arisen za 20 złotych jest naprawdę godną podziwu opcją. Więcej ofert w ramach wydarzenia znajdziecie na Steam.

Jednocześnie wystartowała też dodatkowa promocja, dzięki której nabędziemy taniej gry z serii Resident Evil. To także IP Capcomu, jasne. Mimo to osobna karta na Steam poświęcona wydarzeniu pozwoli nam łatwiej zorientować się w tym, czym warto się zainteresować. Oczywiście niedługo premiera remake’u „czwórki”, dlatego też to świetny moment na nadrobienie zaległości. RE2 Remake i RE3 Remake kosztują odpowiednio 42,25 zł i 44,75 zł.

Każdy fan horroru powinien jednak zagrać w RE7 i Village. To drugie ma dostępne za darmo demo na Steam, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować tytuł przed kupnem. Tak naprawdę warto zwrócić uwagę na każdy tytuł z serii. No… może oprócz patologicznego Umbrella Corps, które dziś w zasadzie nie żyje i nie powinno być nigdy już sprzedawane.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie