Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Remnant: From the Ashes – postapokalipsa od twórców Darksiders 3

Nowa strzelanka akcji od Gunfire Games osadzona w postapokaliptycznych, dynamicznie generowanych światach z funkcją kooperacji dla czterech graczy. Oto zapowiedź Remnant: From the Ashes.

Dziś, Perfect World Europe B.V., wydawca gier internetowych zapowiedział swój nowy tytuł – Remnant: From the Ashes. Ta gra tworzona przez Gunfire Games – studio odpowiedzialne za m.in. Darksiders 3 – to strzelanka akcji zawierająca dynamiczne światy, intensywną walkę i strategiczną kooperację. Remnant: From the Ashes przeniesie graczy do ponurej przyszłości, gdzie Ziemia opanowana jest przez pozaziemskie stworzenia. Ostatnią szansą ludzkości na przetrwanie jest szukanie schronienia w alternatywnych wymiarach, by odkryć, czego chcą tajemniczy najeźdźcy z kosmosu. Planowana premiera gry przypada na 2019 rok na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Remnant: From the Ashes to gra akcji z trzeciej osoby, w której celem jest przetrwanie w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mityczne kreatury. W grze, na drużyny graczy składające się z maksymalnie 4 członków czekać będzie unikalna, w pełni dostosowywalna rozgrywka, składająca się z intensywnych strzelanin i walki wręcz, tworzenia ekwipunku i broni, zaawansowanego systemu progresji postaci i dynamicznie generowanych poziomów umożliwiających nieskończenie wiele sposobów na walkę z zabójczymi potworami i potężnymi bossami.

Remnant: From the Ashes – cechy gry:

  • STAŃ DO WALKI. ZAADAPTUJ SIĘ. ZWYCIĘŻ – Każdy świat to nowe wyzwania i niebezpieczeństwa. Podczas podróży, gracze natkną się na dziesiątki potworów unikalnych dla danego środowiska. Walcz zażarcie z kreaturami w dużych i małych rozmiarach – od potężnych Behemotów wielkości budynków do niezliczonych hord małych, zabójczych upiorów. Zaadaptuj się… albo giń.
  • ODKRYJ FANTASTYCZNE, PRZERAŻAJĄCE ŚWIATY – Odkrywaj piękne, dynamicznie generowane światy – z których każdy będzie miał swoje własne, niepowtarzalne kreatury i wyzwania środowiskowe. Zdobywaj doświadczenie i opracowuj nowe strategie, aby przetrwać niebezpieczeństwa każdego z nich.
  • TWÓRZ. ULEPSZAJ. STAŃ SIĘ EKSPERTEM. – Zwiększ swoje szanse na przetrwanie łącząc siły z innymi graczami. Chroń i nawiązuj znajomości z doświadczonymi handlarzami, oferując im schronienie w twojej bazie. W zamian będziesz mógł liczyć na wsparcie z ich strony w postaci cennych umiejętności i zasobów do ulepszania, tworzenia i wzmacniania twoich broni i ekwipunku.
  • W GRUPIE RAŹNIEJ! – Potwory Root są bezwzględne i zabójcze. Aby mieć z nimi szansę, gracze będą musieli zjednoczyć siły. W Remnant: From the Ashes, ocalali będą mogli tworzyć maksymalnie 4-osobowe grupy. W związku z tym, że dostępnych jest wiele archetypów postaci do wyboru, z których każda posiada unikane umiejętności i silne strony, ich odpowiedni dobór w drużynie będzie kluczem do przetrwania w tym chaotycznym świecie.

Remnant: From the Ashes zadebiutuje przed publiką w formie w pełni grywalnych interaktywnych demo podczas targów Gamescom (21 – 25 sierpnia 2018) oraz PAX West (31 sierpnia – 3 września 2018). Odwiedź stoisko Perfect World Entertainment, by zagrać w demo i spotkać się z członkami zespołu twórców gry.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%