Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Remaster Kingdoms of Amalur: Reckoning. Data premiery, pierwsze screeny

Sklep Microsoftu przedwcześnie ujawnił odświeżoną wersję Kingdoms of Amalur: Reckoning. Mamy pierwsze screeny i potwierdzenie dewelopera, że szczegóły już wkrótce.

Microsoft Store ujawnił remaster gry Kingdoms of Amalur: Reckoning, gry RPG akcji z 2012 roku. Odświeżona wersja otrzymała tytuł Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning i według sklepu Microsoftu, data premiery została wyznaczona na 11 sierpnia 2020 roku.

Choć nie wymieniono, jakich poprawek doczeka się nowa wersja tytułu, na karcie produktu pojawiły się screeny (dzięki DSO Gaming), które publikujemy poniżej.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że remaster będzie zawierał wszystkie dodatki do gry. Deweloperzy potwierdzili nadejście gry na Twitterze, obiecując wkrótce więcej konkretów.

Póki co wiadomo jedynie o wersji remastera na Xbox One, lecz prawdopodobnie zobaczymy odświeżoną edycję gry również na PC oraz PlayStation 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się