Regulatorzy Stephena Kinga znajdą się na wielkim ekranie. Pisarz zaakceptował scenariusz

Regulatorzy Stephena Kinga zadebiutują na wielkim ekranie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Powieść Stephena Kinga pod tytułem Regulatorzy zostanie przeniesiona na wielki ekran. Pisarz miał już wgląd w scenariusz.

Jak podaje portal Deadline, Bohemia Group ma obecnie prawa do nakręcenia filmowej adaptacji Regulatorów. Scenarzystą projektu został George Cowan, zaś samemu autorowi opowieści umożliwiono zapoznanie się ze scenariuszem. King zaakceptował całość, można więc liczyć na to, że film będzie dobrze napisany. Niestety jak na razie nie wiadomo nic więcej na temat adaptacji; nie pojawiły się nazwiska potencjalnych członków obsady ani ewentualnego reżysera.

Regulatorzy to powieść wydana w 1996 roku przez Stephena Kinga, lecz pod pseudonimem Richard Bachman. Opowiada o Johnnym Marinville’u (bohaterze znanym już z innej powieści Kinga, Desperacji), pisarzu, który staje przed szczególnie trudnym zadaniem. W jego rękach spoczywa bowiem los całego miasteczka Wentworth w stanie Ohio. Gdy do miasteczka wkraczają siły zła w postaci tytułowych Regulatorów, czyli śmiercionośnych postaci z popularnego serialu, Johnny musi sprzymierzyć się z nastoletnim chłopcem i jego ciotką, by uratować siebie oraz swoich przyjaciół.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy film mógłby ujrzeć światło dzienne.

Zdjęcie: StephenKing.pl

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie