Streamujesz na Twitchu lub YouTube? Lepiej uważaj! Niepokojący trend w sieci

Reddit
Newsy

Przerobione zdjęcia polskich streamerek z Twitcha i YouTube krążą w internecie. Idą pierwsze bany.

W sieci pojawił się subreddit, w którym można znaleźć fake’owe zdjęcia użytkowniczek dwóch portali społecznościowych. Do kadrów z ich filmików lub zdjęć, dokładane są nagie zdjęcia innych kobiet. Nielegalnie podbierane więc były twarze streamerek Twitcha i YouTube, gdzie potem doklejano ciała nieznanych osób.

Wiele ze zdjęć wykonanych jest bardzo niestarannie, inne z kolei wyglądają tak, że można się nabrać. Jak nietrudno się domyślić, tworzy to bardzo negatywny wizerunek dla pokrzywdzonych dziewczyn. Uważajcie więc koniecznie, co przeglądacie na Reddicie! Dobra wiadomość jest jednak taka, że po zgłoszeniach subreddita, poleciały bany.

Z drugiej strony, sytuacja streamerek na Twitchu i YouTube robi się niezbyt ciekawa. Strach publikować tam teraz cokolwiek. Inna sprawa, że od wielu miesięcy jest w tych portalach, zwłaszcza na Twitchu, sporo treści niezgodnych z pierwotnymi założeniem serwisów. Zamiast pokazywania gier, mamy wysyp golizny, która zraża coraz więcej użytkowników.

Co Wy o tym sądzicie? Czy przypadkiem Twitch nie powinien reagować bardziej stanowczo, aby też treści które tam się ukazują, nie dawały pretekstu do takich przeróbek jak teraz są na Reddicie?

Źródło: Boop.pl

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie