Red Faction. Nadchodzi remaster słynnej produkcji

Red Faction. Nadchodzi remaster słynnej produkcji
Newsy PC PS4 XOne

Swojego czasu nie było lepszej gry, w której tak bardzo można było zniszczyć otoczenie.

THQ Nordnic podało, że już za kilka miesięcy ukaże się zremasterowana wersja gry Red Faction Guerilla. Produkcja ukazała się pierwotnie na konsolach poprzedniej generacji oraz PC w 2009 roku, teraz jak widać przyszedł czas na odświeżenie.

Gra w nowej wersji będzie dostępna na PC, PS4 oraz XOne. Twórcy postarali się o nowe ładniejsze tekstury, więcej szczegółów otoczenia, lepsze oświetlenie oraz cienie. Można też liczyć na wygładzenie krawędzi wyższej jakości, a także w przypadku PC i XOne X rozdzielczość 4K.

Ciekawe, czy gra po tych dziewięciu latach nadal będzie sprawiać taką samą frajdę. Mocnym elementem produkcji zawsze była możliwość totalnej destrukcji otoczenia. Miejmy nadzieję, że pod tym względem nowa wersja dostarczy kilka ciekawych i dodatkowych rozwiązań.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie