Red Dead Redemption Remastered na PC, PS4 i Xbox One. Prezentacja już jutro?

Red Dead Redemption Remastered na PC, PS4 i Xbox One. Prezentacja już jutro?
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Zapewne niejeden gracz rzuciłby się na takiego kotleta z wielkim apetytem.

Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier na konsole minionej generacji, dlatego wcale nie będziemy zdziwieni, jeśli Rockstar rzeczywiście pracuje nad odświeżeniem tego świetnego tytułu.

O rzekomym remasterze słyszymy nie od dzisiaj, lecz koreański serwis Gamefocus nie tylko spekuluje, lecz podaje kilka konkretów. Portal twierdzi, że Red Dead Redemption Remastered powstaje na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra powinna zadebiutować na wspomnianych sprzętach w 2017 roku i będzie zawierała m.in. azjatycką lokalizację.

Co ciekawe, Red Dead Redemption Remastered możemy zobaczyć już jutro (7 września). Gamefocus uważa, że kotlecik będzie jedną z niespodzianek, jakie Sony przywiezie na imprezę PlayStation Meeting, która odbędzie się w Nowym Jorku. Jeśli rzeczywiście jest to prawdą, może oznaczać np. czasową wyłączność remastera dla PlayStation 4, lecz wstrzymajmy się póki co z domysłami i poczekajmy spokojnie, co jutrzejszy dzień przyniesie.

Red Dead Redemption 2 czy remake jedynki? Jest screen

W kwietniu mieliśmy rzekomą mapę z RDR 2 (możecie zobaczyć ją tutaj), a na początku czerwca pojawił się w sieci tajemniczy screen, z tym że nie jest pewne, czy prezentuje drugą odsłonę Red Dead Redemption, czy też może pierwszą w wersji HD, która miałaby pojawić się na konsolach obecnej generacji.

Poniższy screen został wygrzebany przez użytkowników forum Reddit w portfolio Matta Clyne’a, byłego pracownika Rockstar. Gracze zauważyli, że widać na nim efekt aberracji chromatycznej, który zaczęto używać w nowszych produkcjach hulających na silniku Rage. Może to przemawiać za tym, że to co widzimy jest odświeżoną wersją Red Dead Redemption, choć internauci jakoś nie mogą doszukać się podobnej miejscówki w oryginalnej produkcji. Druga możliwość to oczywiście sequel, jednak idąc tym torem, czy nie wygląda to dosyć ubogo jeśli chodzi o oprawę graficzną?

Kolejna tajemnica ze strony Matta Clyne’a to grafika koncepcyjna, która znalazła się we wszystko mówiącym folderze RDR2. Możecie ją zobaczyć zaraz pod omówionym screenem.

Ciekawe, czy podczas targów E3 2016 skończą się domysły i usłyszymy jakieś oficjalne wieści. Sądzicie, że jeśli już coś zobaczymy, będzie to raczej remake jedynki czy pełnoprawny sequel Red Dead Redemption?

Red Dead Redemption HD czy sequel?
Red Dead Redemption HD czy sequel?
Red Dead Redemption 2 - czyżby grafika koncepcyjna?
Red Dead Redemption 2 – czyżby grafika koncepcyjna?
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie