Red Dead Redemption 2 w dużej promocji. Hit od Rockstar naprawdę okazyjnie!

Jeśli myślicie o zakupie Red Dead Redemption 2, teraz jest dobry moment. Grę kupicie w pudełkowej wersji o wiele taniej.

Red Dead Redemption 2 – promocja PS4 i Xbox One

Red Dead Redemption 2 to według wielu graczy i branżowych dziennikarzy najlepsza gra 2018 roku, zatem kto jeszcze nie miał okazji wskoczyć na Dziki Zachód, powinien poważnie rozważyć nadrobienie zaległości. Gry od Rockstar potrafią długo po swojej premierze utrzymywać wysoką cenę, zatem każdej większej przeceny oczekujemy jak deszczu na pustyni. Można powiedzieć, że właśnie spadły pierwsze krople. W polskich sklepach pojawiła się naprawdę niezła okazja na Red Dead Redemption 2. Poniżej znajdziecie linki bezpośrednio do promocji. Tytuł kosztuje teraz około 80 zł mniej niż w dniu premiery i płacimy za niego niecałe 190 zł. Nieźle wygląda oferta RDR 2 + steelbook + darmowa wysyłka za 189 zł. Jeśli zabraknie tego wydania, pozostaje kupić grę w standardowym wydaniu.

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Kto się nie podda, zginie. Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego są zmuszeni do ucieczki. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali. Red Dead Redemption 2 jest grą twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption, stanowiącą pełną rozmachu opowieść o życiu w Ameryce u zarania współczesności.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.