Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 – tak się zmienia otoczenie w grze

Świetne wideo prezentujące ogromne przywiązanie do detali przez Rockstar.

Nie od dziś wiadomo, że Red Dead Redemption 2 to znakomita produkcja. W końcu oceny w serwisie Metacritic i liczne pozytywne komentarzy graczy, mówią same za siebie.

Gracze cały czas poznają nową grę od Rockstar, bo jest ona wypełniona po brzegi różnymi smaczkami.

Na dowód tego mamy dla was interesujące wideo, w którym możecie zobaczyć, jak zmienia się otoczenie w grze po upływie czasu. Zobaczycie na przykład powstające budynki, a później ich finalną wersję i akcję wokół nich. To jednak nie wszystko. Koniecznie rzućcie okiem na materiał poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%