Red Dead Redemption 2 na pierwszym zwiastunie!

Red Dead Redemption 2 na pierwszym zwiastunie!
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4 XOne

Doczekaliśmy się.

Na oficjalnym kanale studia Rockstar pojawił się właśnie pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2. Nie owijając w bawełnę…filmik prezentuje się genialnie i na prawdę robi wrażenie.

Zwiastun przedstawia piękne pejzaże, pościgi na koniach, gęste lasy oraz sylwetkę głównego bohatera, który wypowiada krótką sentencję. Zobaczcie sami poniżej i koniecznie dajcie znać w komentarzach, jakie są wasze odczucia związane z materiałem.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się również informacja o nawiązaniu współpracy pomiędzy Sony i Rockstar. Oznacza to tyle, że posiadacze PlayStation 4 dostaną pierwszeństwo w dostępie do sieciowych DLC, które pojawią się po premierze RDR 2.


Jeszcze nie opadł kurz po tym, jak Rockstar zapowiedziało Red Dead Redeption 2, a tutaj przyszedł już czas na konkretną ofertę producenta. W oficjalnym sklepie Rockstara jest już dostępna opcja zamawiania preordera na Red Dead Redeption 2.

Gra w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One kosztuje 69.99 euro, więc niemało. Jednak zdążyliśmy już przyzwyczaić do tego, że gry tego producenta nie należą do tanich.

Przy okazji poznaliśmy też okładkę. Czy w ostatecznej wersji? Trudno stwierdzić, bowiem do premiery gry pozostał jeszcze rok (debiut jesienią 2017 roku).

Red Dead Redeption 2
Red Dead Redeption 2
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie