Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 z ogromną mapą. Pobije nawet GTA V

Twórcy mają ambitne plany.

Według informacji pochodzących z kanału PlayStation Access na YouTube, w Red Dead Redemption 2 zobaczymy bardzo dużą mapę. Ta ma być większa od prezentowanej w GTA V, co będzie naprawdę sporym wyzwaniem dla ekipy producenckiej. Już mapa we wspomnianym GTA V, była duża. Szykuje się więc na wielkie zwiedzanie.

Co ciekawe, PlayStation Access przygotowało materiał wideo, w którym możecie dowiedzieć się 21 interesujących rzeczy związany z Red Dead Redemption 2. Te zostały potwierdzone przez PS Access.

Zerknijcie koniecznie na poniższy materiał wideo i dajcie znac co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%