Red Dead Redemption 2 dom

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Dzięki temu modowi nareszcie kupicie dom w Red Dead Redemption 2 [WIDEO]

Jedna z nowszych modyfikacji do Red Dead Redemption 2 daje graczom możliwość zakupu domu lub pokoju w hotelu.

Na tę funkcję fani produkcji o kowbojach czekali niemalże od samego początku, ale nie doczekali się. Dlatego w końcu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Jeden z najnowszych modów wprowadza do rozgrywki opcję zakupu posiadłości.

Autorami Buyable Properties są internauci o pseudonimach Bolmin i Dick Hertz. Ich dzieło umożliwia zakup domu w Heartlands, w pobliżu Strawberry i w pobliżu Rhodes. A jeśli nie chcemy porywać się od razu na chałupę, to możemy nabyć na stałe pokój w jednym z hoteli na Dzikim Zachodzie. To jednak nie koniec innowacji – dzięki plikom udoskonalimy też zakupioną posiadłość wewnątrz i na zewnątrz.

O szczegółach opowiada poniższe wideo. Na razie dom nie jest bynajmniej diabelnie funkcjonalny: można tu wejść, popatrzeć przez okno, podumać i przespać się. Czyli tak, jak w życiu. Ale twórcy planują dalsze rozwijanie projektu.

Pliki z Buyable Properties są dostępne na stronie NexusMods. Autorzy zapowiedzieli, że poprawią każdy błąd w działaniu ich modyfikacji, jaki zaraportują im gracze.

Należy tylko jeszcze dodać, że aktualnie mod uruchomimy jedynie na mapie w epilogu – dlatego oglądając poniższy filmik, uważajcie na spojlery związane z tym etapem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się