Red Dead Redemption 2 App na iOS i Androida. Rockstar przedstawia aplikację

0 komentarzy

Zobaczcie, do czego przyda się aplikacja towarzysząca Red Dead Redemption 2.

Dopiero co prezentowaliśmy gameplay z Red Dead Redemption 2, który wyciekł do sieci oraz wspominaliśmy o pierwszej aktualizacji gry, a już mamy dla Was kolejną porcję wieści od Rockstar.

Deweloper ujawnił szczegóły dotyczące aplikacji towarzyszącej Red Dead Redemption 2, która będzie dostępna do pobrania już w dniu premiery gry, 26 października, na urządzenia iOS i Android. Aplikacja podczas rozgrywki połączy się bezpośrednio z konsolą PlayStation 4 lub Xbox One. W jakim celu?

Red Dead Redemption 2 Companion App umożliwi nam np. przeglądanie mapy RDR 2. Możesz przesuwać i powiększać mapę, ustawiać punkty orientacyjne lub zaznaczać interesujące obszary za pomocą ekranu dotykowego, ułatwiając eksplorację świata Red Dead Redemption 2.

Dzięki połączeniu z konsolą, aplikacja ma wyświetlać na bieżąco informacje związane z grą, jak statystyki bohatera. Rockstar zaznacza, że dzięki temu będziemy mogli całkowicie usunąć HUD z gry na telewizorze.

Na ekranie telefonu przejrzymy również dziennik, zapoznamy się z cyfrową instrukcją RDR 2, a w ramach postępów fabularnych zobaczymy nowe wpisy i rysunki.

Premiera Red Dead Redemption 2 już 26 października na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się