Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Red Dead Online – twórcy rozdają za darmo sztabki złota

Twórcy RDR2 postanowili zachęcić graczy do zaglądania do modułu sieciowego gry w najbliższym tygodniu, organizując w RDO specjalne wydarzenie z nagrodami. Dzięki niemu możemy m.in. zgarnąć za darmo parę sztabek złota.

Osoby, które w tym tygodniu zagrają w Red Dead Online, mają okazję otrzymać trochę wirtualnego kieszonkowego. Chodzi o to, by do 14 kwietnia choć jeden raz zajrzeć do gry – wówczas do naszego konta zostanie dodane gratisowo pięć sztabek złota.

Twórcy uprzedzają, że prezent może pojawić się u nas z delikatnym opóźnieniem – należy się go spodziewać w ciągu 48 godzin.

To jednak nie wszystko, co Rockstar ma do zaoferowania fanom swojego Dzikiego Zachodu w najbliższym czasie. Jeśli uda nam się przez trzy dni z rzędu wykonać dzienne wyzwanie, otrzymamy parę dodatkowych nagród: 20 sztuk amunicji zapalającej, 10 specjalnych lekarstw, 10 specjalnych toników i taką samą liczbę olei z węża. Na tę paczkę również przyjdzie nam poczekać do 48 godzin (od momentu wykonania ostatniego zadania).

Oprócz tego, przez nadchodzące kilka dni za udział w wyścigach i konfrontacjach otrzymamy podwójne punkty doświadczenia.

Red Dead Redemption 2 miało premierę 26 października 2018. Wtedy produkcja trafiła na PS4 i Xboksa One. Na pecetach tytuł zadebiutował 5 listopada 2019. Wtedy był dostępny jedynie poprzez Rockstar Launcher i sklep Epic Games. Od 5 grudnia blaszakowe wydanie możemy znaleźć także na Steamie. Natomiast RDO trafiło na konsole w maju 2019, a na blaszakach wylądowało wraz z pecetową premierą podstawki w listopadzie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się